Změna z rozumu? Dybala už vážné zájemce nespočítá na prstech jedné ruky...

Změna z rozumu? Dybala už vážné zájemce nespočítá na prstech jedné ruky...

Osmadvacetiletý argentinský útočník Paulo Dybala zažil již během své kariéry celou řadu světlých i tmavých momentů. Někdejší součástka Palerma už od roku 2015 hájí barvy Bianconeri, ale již letos v létě by mohlo dojít k zpřetrhání pracovních pout. Samotný hráč prý ještě úplně není rozhodnutý, ale živí v hlavě možnost, že by přijal novou výzvu a restartoval svou kariéru, která v posledních letech pluje ve stojatých vodách.

Také Stará dáma sumarizuje, zda by jeho přítomnost v kabině byla v dalších letech přínosem. Dybala dokázal tým podržet svými brankami, ale často také zůstával za očekáváním. Juventus navíc disponuje čerstvým a hladovým Vlahovičem, který by měl být střelcem číslo jedna. Pokud by nedošlo k dohodě, bude se Juventus snažit svého útočníka vnutit PSG ve snaze odlovit z Parku Princů pětadvacetiletého senegalskéhoobránce Abdou Dialloa.

Již několik týdnů se objevuje možnost, že by Dybala mohl zamířit na Ostrovy. Arsenal v něm vidí novou palebnou sílu, která by mohla oživit současný nevýrazný útok. Také Tottenham se nechal slyšet, že by si uměl argentinského legionáře ve svých řadách představit. V neposlední řadě je zde také Newcastle United, od kterého se počítá, že se v létě na přestupovém trhu nebude ostýchat vysílat miliony všemi směry.

Podle posledních zpráv z Itálie by ale Dybala nemusel cestovat příliš daleko a mohl by okusit již svůj třetí klub v Serii A. Pokud by Nerazzurri v létě skutečně opustil Alexis Sanchez, má být současná akvizice Juve hlavní prioritou. Ve hře je ale i Barcelona, která do další sezóny nepočítá s nizozemským útočníkem Memphisem Depayem a novým střelcem by nepohrdla.

Čtrnáct známých tváří, které odvála zimní přestávka za hranice Fortuna:ligy

Zdroj: sportskeeda.com

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.