Předčasný konec? Necítím se dobře. Když bude nějaké jiné řešení, nedá se nic dělat, krčí rameny Jarolím

Předčasný konec? Necítím se dobře. Když bude nějaké jiné řešení, nedá se nic dělat, krčí rameny Jarolím

Pokud někdo vstoupil do jara dobře, Mladá Boleslav to není. Ve Fortuna:lize totiž prohrála oba jarní zápasy a vyloženě vyhořela také ve čtvrtfinále MOL Cupu v Jablonci, který ji nadělil čtyřku.

"Výsledek je samozřejmě krutý. Měli jsme nějaké útočné akce, ale k ničemu to nevedlo. Abyste dali gól, musíte mít větší tlak do koncovky, větší hlad v šestnáctce," posteskl si na stránkách Deníku Sport kouč Karel Jarolím.

Boleslavi ale zatím nefunguje ani defenzivní činnost. Devět branek ve třech utkáních se zdá být příliš. "To opravdu není dobrá vizitka. Dáváme to složitě dohromady. S obrannou řadou bychom tady seděli dlouho. Karafiát je na delší dobu mimo, má břišní svalové zranění. Suchý teď nebude moct hrát proti Liberci kvůli čtyřem žlutým kartám. Šimek nastoupil po dlouhé době v Olomouci, ale jinak nemá odehráno prakticky nic. Je tam problém, všechno je to málo. Jenže říká se, že mužstvo hraje tak, jak to vypadá vepředu. A v útoku se nám to rozpadlo úplně. Odešel Fila, Mašek je zraněný, Škoda má natržený postranní vaz v koleni. Takže hraje Láďa Mužík, který sice odkopal pár zápasů za juniorku, ale vážný zápas hrál naposledy minulé jaro za Chrudim," přednesl na stránkách isport.blesk.cz bývalý stratég Slavie či Slovanu Bratislava, který potvrdil, že stále stojí o zisk hradeckého dlouhána Daniela Vašulína, jenž by se mu hodně hodil.

Pětašedesátiletý odborník, který se vrátil do Boleslavi v prosinci 2020, je navíc nyní pod tlakem, že by mohl být odvolán. "Necítím se dobře. Když bude nějaké jiné řešení, nedá se nic dělat," zakončil ve Sportu někdejší šéf Al Ahli i Al Wahdy, který v minulosti vedl také český národní tým.

Příští duel sehrají Ewerton, Skalák a spol. v Lokotrans aréně 20 února proti Liberci. Pakliže by nezvládni ani střet se Slovanem, Jarolím už by to na tak ambiciózní adrese opravdu ustát nemusel.

Kdo vše na jihočeském Střeleckém ostrově v tomto týdnu povýšil? Benát, Čadek i Rožboud

Zdroj: isport.blesk.cz