Co spojuje zarytého baníkovce Baroše se Slavií? Jeho syn hraje za sešívanou mládež a dokonce byl v Istanbulu

Co spojuje zarytého baníkovce Baroše se Slavií? Jeho syn hraje za sešívanou mládež a dokonce byl v Istanbulu

Sešívaný výjezd do Istanbulu se netýkal nemocného hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského. To, jak probíhala vzájemná komunikace na dálku, prozradil jeho věrný asistent Jaroslav Köstl, na něhož se při koučování sneslo několik zapalovačů.

"Jindra řekl, že to nechává na nás, protože jsme s týmem. Vždy všechno připravujeme společně, takže jsme s ním samozřejmě některé kroky konzultovali. Během zápasu jsme úplně nekomunikovali, akorát o poločase nám poslal své poznatky, protože utkání samozřejmě sledoval v televizi. Znovu ho zdravíme a jsme rádi, že jsme mu asi také udělali radost," vyprávěl po závěrečném hvizdu člen trenérského týmu, který svému šéfovi telefonoval hned po tiskové konferenci.

Zatímco Trpišovský ve výpravě chyběl, se sešívaným "S" se vypravila do turecké metropole choť nejlepšího střelce Eura 2004 Milana Baroše i s jedním z jeho potomků a nebylo to náhoda. "Mohu prozradit, že jsme si s sebou vzali malý talisman, máme tu paní Barošovou a malého Baryho. Bary tady zažil nejlepší úspěchy kariéry, vyhrál tady Ligu mistrů a zažil další skvělé zápasy," uvedl na stránkách slavia.cz Köstl.

Zmíněný syn totiž působí v mládeži Slavie. "Je to tak, je velký fanoušek Slavie. Dokonce si pamatuju, že když ještě Bary hrál v dresu Ostravy, tak jsem se v tunelu ptal jeho kluků, komu budou fandit. Jeden řekl, že Baníku a tátovi, druhý dokonce, že Slavii. Je to takový náš talisman," usmíval se stránkami slavia.cz člen realizačního týmu, který nyní musí rychle přepnout na víkendové vršovické derby s Bohemians.

Nikdo si na nic nehrál a to mě hodně oslnilo, chválí na jména zvučnou boleslavskou kabinu čerstvá posila z Líšně

Zdroj: slavia.cz