Nejhorší den mého života, připustil po Fenerbahce Ukrajinec Kačaraba

Nejhorší den mého života, připustil po Fenerbahce Ukrajinec Kačaraba

Slavia porazila Fenerbahce 3:2 a zajistila si postup do dalšího kola. Její obránce Taras Kačaraba ale měl v hlavě něco úplně jiného.   

Jeho Slavia uhrála proti Fenerbahce i přes dva inkasované góly relativně bezproblémový postup. Střední obránce Taras Kačaraba odehrál celý zápas, zápas odšéfoval jako kapitán a vyslechl si několik skandování podpory svojí zemi. I tak logicky hlásil: Je to nejhorší den mého života. A o fotbale se po utkání rozhovoru pro deník Sport moc bavit nechtěl. 

“Je to ten nejhorší den mého života, i pro mou rodinu, pro mou Ukrajinu, pro všechny lidi, kteří tam žijí. Jsem hrdý, že jsem Ukrajinec, chtěl bych poděkovat Slavii, vedení klubu a fanouškům za tu velkou podporu i po zápase. Všichni volali Ukrajina, Ukrajina, toho si vážím… Těžko něco dalšího říct,“ připustil po zápase v rozhovoru s novináři ukrajinský fotbalista. “Jsem prostě hráč… Hodně kluků teď na Ukrajině brání svou zemi, já jsem hráč Slavie, fotbalista, snažil jsem se, chtěl jsem ukázat na hřišti, že jsem Ukrajinec, chtěl jsem tam odevzdat co nejvíc a potěšit fanoušky. Těžko něco říct… Teď je to pro nás všechny nejhorší doba, jaká může být,“ popsal stav ve kterém se v současnosti nachází. 

Zároveň byl rád, že se dokázal v dané situaci na utkání zkoncentrovat a že sešívaní zápas zvládli. “Já dneska celý den pořád četl nějaké zprávy a vůbec… Nevím… Koncentroval jsem se na zápas, ale všechny myšlenky jsem měl s Ukrajinou, s rodinou. Šel jsem na hřiště udělat svou práci, teď pojedu domů a budu kontaktovat rodinu a blízké, které mám na Ukrajině,“ ukončil rozhovor s deníkem Sport Kačaraba, jehož společně s krajanem Talovjerovem Tribuna Sever povzbudila jednoznačnou podporou jeho země.

zdroj: deník Sport