Dohodnuto! Zlín je bez kapitána, ten odešel do Polska za trenérem Látalem a dalšími krajany

Dohodnuto! Zlín je bez kapitána, ten odešel do Polska za trenérem Látalem a dalšími krajany

Kapitán Fastavu Zlín Tomáš Poznar na závěr přestupového období přestoupil do polské Niecieczy. Jeden z nejlepších střelců „Ševců“ v této ligové sezoně se v posledním týmu Ekstraklasy setká nejen s trenérem Radoslavem Látalem, ale i dalšími krajany Michalem Bezpalcem, Michalem Hubníkem a Matějem Hybšem.

Neodchází se mi s lehkým srdcem, protože Zlín je a vždycky bude klub mého srdce. Chtěl bych Vám poděkovat za podporu, kterou jste mi tady dávali. Zažil jsem zde spoustu hezkého a vždy na to budu rád vzpomínat,“ uvedl po přestupu Poznar, jehož slova vyšla na klubovém webu fcfastavzlin.cz.

Třiatřicetiletý odchovanec začal s dospělým fotbalem ve druholigových Vítkovicích. Poté za „Ševce“ odehrál čtyři sezony a v létě 2013 se pokusil prosadit u ligového nováčka ze Znojma, angažmá mu nevyšlo kvůli zranění stehna. Následně si vyzkoušel ještě půlroční hostování ve slovenské Trnavě.

V sezoně 2014/15 pomohl Zlínu dvanácti góly do nejvyšší české soutěže a po třech letech zamířil do Plzně a odtud po pouhé sezoně do Baníku Ostrava, kde vydržel rovněž jednu sezonu a vrátil se do Zlína.

V české nejvyšší soutěži odehrál 177 zápasů a vstřelil 44 branek.

Zdroj: fcfastavzlin.cz