Se Zlínem jsem se rozešel v dobrém, hlásí Poznar a připouští možný návrat

Se Zlínem jsem se rozešel v dobrém, hlásí Poznar a připouští možný návrat

Produktivita zlínského útočníka Tomáše Poznara byla vždy silně propojena se žlutomodrými barvami. Za Plzeň dal jediný gól, v Ostravě čtyři. Podaří se mu prolomit tuto střeleckou nemohoucnost na zahraniční štaci v polské Termalici?  

Pokud nebudeme počitat “mládežnickou” zkušenost ze slovenské Trnavy, přestup do polského Bruk-Betu Termalica bude první zahraniční zkušenost Tomáše Poznara. Jeho odchod byl dotažen v pondělí, v poslední den polského přestupového okna, “Neodchází se mi s lehkým srdcem, protože Zlín je a vždycky bude klub mého srdce. Chtěl bych Vám poděkovat za podporu, kterou jste mi tady dávali. Zažil jsem zde spoustu hezkého a vždy na to budu rád vzpomínat,” citoval rozlučku Tomáše Poznara ze Zlínem Deník.

Zlínu za sumu milion korun odchází nejlepší střelec jeho novodobých ligových dějin a - společně s Davidem Tkáčem - i nejlepší střelec toho ročníku. Přesto Zlín podle Poznara nepodnikal žádné kroky, aby hráče, kterému v létě končí kontrakt udržel. “Dobře vím, jaká je nejen tady ve Zlíně situace. Proto jsem rád, že to dopadlo takto a nemusím to třeba jako jiní kluci řešit až na konci sezony,“ komentoval to Poznar, který se v Polsku potká s krajany, v podobě  trenérské dvojice Radoslav Látal - Radim Kučera a hráčským triem Michal Bezpalec, Matěj Hybš a Michal Hubínek.

A Tomáš Poznar i na závěr svého angažmá věří, že by se v budoucnu mohl do kádru Ševců znovu vrátit. “Ve Zlíně jsme se rozešli v dobrém. Všem lidem v klubu jsem poděkoval. S majitelem Červenkou i generálním manažerem Zdeňkem Grygerou mám nadstandardní vztah, v klubu jsem něco odvedl. Věřím, že když mi vydrží zdraví a budu ještě platný, může se na sklonku kariéry vrátit a ještě mladším klukům něco předat,” přeje si loučící se Poznar.

zdroj: Deník