Avizované utrácení už je za dveřmi. The Magpies jsou blízko klubovému rekordu

Avizované utrácení už je za dveřmi. The Magpies jsou blízko klubovému rekordu

Newcastle United se zámožným vlastníkem v zádech si stanovil prioritu pro zbytek této sezóny, kterou je udržet se mezi ostrovní elitou. V dalším ročníku Premier League by ale tento klub nemusel okupovat sestupové příčky, neboť se má v létě rozhazovat miliony všemi směry a na St. James‘ Park se bude budovat ambiciózní tým. Už velmi brzy by měl být pokořen klubový rekord a jisté je, že za podobný nákup by se nemuseli stydět ani ti největší ostrovní giganti.

Newcastle United je připraven si předčasně zajistit příchod nigerijského útočníka ve službách Neapole. Pod Vesuvem si mohou začít mnout ruce, neboť za jeho uvolnění mají inkasovat neuvěřitelných 84 milionů liber.

Třiadvacetiletá hvězdička Victor Osimhen se ocitl na radaru několika zajímavých adres, ale podle informací Napolil Calcio jsou The Magpies nejblíže jeho zisku. Je to i proto, že za hráče údajně předložili konkrétní nabídku a chtějí si jej získat s předstihem, aby jim nikdo nevypálil rybník.

Trenér Newcastlu Eddie Howe označil nigerijského reprezentanta za svůj cíl číslo jedna a neváhá na jeho zisk zaplatit rekordní klubový poplatek. V uplynulých týdnech kolem Osimhena například kroužil i Manchester United. V této sezóně napříč všemi soutěžemi odehrál 22 zápasů, ve kterých zaznamenal 11 branek a čtyři asistence.

Zdroj: calcionapoli24.it

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.