Nepřemýšlíte o rezignaci? Možná by to byla vaše největší pomoc Spartě, vzkazuje Csaplár Čuprovi a spol.

Nepřemýšlíte o rezignaci? Možná by to byla vaše největší pomoc Spartě, vzkazuje Csaplár Čuprovi a spol.

Josefu Csaplárovi se úroveň posledního pražského derby nelíbila a při té příležitosti si vypomohl srovnáním s atraktivními taháky z Premier League, Serie A a LaLigy.

"V neděli jsem si pustil zároveň na druhé obrazovce derby manchesterské derby mezi City a United. Potom šlágr italské ligy Neapol s AC Milán, nakonec utkání elitních španělských týmů Betisu Sevilla s Atlétikem Madrid. Nepřihlížím k tomu, co v těchto soutěžích hráči umí, k jejich obrovské kvalitě. Dívám se na projev, na snahu, jakým způsobem chtějí tato top mužstva hrát. Srovnání s tím, co jsem viděl v Edenu, není vůbec příznivé. Jako když na počítači hrajete sci-fi střílečku, najednou vám do ní někdo pustí řežbu husitů se sekerami a sudlicemi," kroutil hlavou přísný expert, jehož názor nabídl web sport.cz.

Následně svá slova směřoval poražené straně, čili prvnímu muži letenského "S" Danielu Křetínskému. "Když vidím celé sparťanské panoptikum, ptám se majitele klubu: To je žert, sranda? Tohle jste schopní prezentovat, nabídnout divákovi? Vážně tohle stojí stamiliony korun ročně? Vždyť s fotbalem to nemá nic společného. To, kolik máte bodů, je zázrak," přidal neúprosný devětapadesátiletý odborník, který své glosy publikuje na sport.cz.

Dotaz položil i sparťanskému managementu na čele s generálním ředitelem Františkem Čuprem. "Nepřemýšlíte, že byste rezignovali? Nepřemýšlíte o tom, že by to byla vaše největší pomoc Spartě? Rozvázali byste tím ruce majiteli, aby mohl sestavit nový management na základě podmínek, podle kterých jmenuje management do svých firem," zakončil na sport.cz momentálně volný kouč, jenž v minulosti prošel také Slavií, Žižkovem, Libercem, Příbramí či Zlínem.

Frýdek je na Spartu hrozně naštvaný: Pro nás je to úplná bezmoc. S hráči se musí zatočit, sáhnout jim na peníze

Zdroj: sport.cz