50 milionů za Ewertona? Taková nabídka podle Mladé Boleslavi nikdy neexistovala...

50 milionů za Ewertona? Taková nabídka podle Mladé Boleslavi nikdy neexistovala...

Zatímco mladíci David Jurásek a Daniel Fila v Edenu před pár týdny přeci jen zakotvili, s Milanem Škodou a Ewertonem, o nichž v Edenu v průběhu zimní pauzy uvažovali také, to nakonec úřadujícímu českému šampionovi nevyšlo.

Pětadvacetiletý Brazilec zaznamenal k tomuto datu za tabulkově průměrnou Boleslav 9 branek a 6 asistencí a kdo ví, jak by to bylo, kdyby působil ještě v lepším týmu typu sešívaného "S"...

"Objevila se kolem toho spousta informací. Dokonce jsem zaslechl nebo si někde přečetl, že vedení Boleslavi neakceptovalo nabídku 50 milionů. S čistým svědomím můžu říct, že taková nabídka tady nikdy nebyla. O prodeji Ewertona se poslední týden přestupového období vůbec nediskutovalo, ale zájem z několika klubů včetně Slavie o něj byl," ozřejmil webem sport.cz citovaný funkcionář z města automobilů David Trunda.

A jak na to, že se přesun nerealizoval, reagoval sám bývalý středopolař Pardubic, jenž stojí podle transfermarkt.com něco málo přes 20 milionů korun?

"Pro nás nebyl odchod Ewertona absolutně žádné téma. Nepřemýšleli jsme nad tím, neřešili jsme to, ani jsme se o tom nebavili s hráčem. Nabídky, které na něj přišly, jsme okamžitě zastavili. Věřím, že to pro něj taky nebylo téma a že ovlivněný nebyl a nebude. Samozřejmě nikdy nevíte, co se bude dít, ale momentálně na Ewertonovi vidíme, jak bojuje a maká. Myslím, že je strašně důležitou součástí týmu. Potřebujeme ho, abychom byli ve zbytku sezony úspěšní," uzavřel na sport.cz generální ředitel Mladé Boleslavi David Trunda.

Kontrakt v Boleslavi běží klientovi agentury Unzueta Sports do 30. června 2023.

Čupr s Rosickým udělali v zimě všechno správně. Pokud v tom chtějí pokračovat, musí Vrba zůstat

Zdroj: sport.cz