Nguyen o nové smlouvě: Z klubu se o tom se mnou nikdo nebavil a ani se mě nikdo neptal, času je ještě dost

Nguyen o nové smlouvě: Z klubu se o tom se mnou nikdo nebavil a ani se mě nikdo neptal, času je ještě dost

Ostřílený Filip Nguyen ze Slovácka nasbíral v této ligové sezoně již sedm čistých kont a i díky jeho přičinění je tak celek z Uherského Hradiště součástí špičky.

O další vychytanou nulu se pokusí devětadvacetiletý strážce svatyně s cenovkou okolo 15 milionů korun již v sobotu proti tabulkově sousednímu Baníku.

Protože půjde o jeho prvoligový start číslo 99, stovka je za rohem a pakliže se nezraní, oslaví ji 19. března ve vršovickém Ďolíčku proti tamním klokanům...

"Zaregistroval jsem to. A je to neuvěřitelné. Pamatuji si, že když jsem chytal první zápas, tak to pro mě byl splněný sen. Nikdy by mě nenapadlo, že dosáhnu stovky. Do ligy jsem naskočil docela pozdě," připomněl v interview pro idnes.cz svěřenec Martina Svědíka.

Protože je brankář s vietnamskými kořeny na současné moravské adrese zapůjčen ze Slovanu Liberec, jistotu pokračování ještě nemá a o všem se bude teprve jednat.

"Z klubu se o tom se mnou nikdo nebavil a ani se mě nikdo neptal. Času je ještě dost," ozřejmil na idnes.cz konkurent Fryštáka s Borkem, který hájil tři tyče Slovácka v jednadvaceti z celkových čtyřiadvaceti ligových případů.

Holeš? Dle Bosáka opakovaně nejlepší na place s formou jako zvon. Nedivil by se, kdyby ho Šilhavý šoupl na stopera...

Zdroj: idnes.cz