Konečně snad kompletní sezóna, těší se před startem jara šéf slávistického béčka Jarolím

Konečně snad kompletní sezóna, těší se před startem jara šéf slávistického béčka Jarolím

Po čtvrtečním šokujícím zařazení bratrů Pudilů do sestavy sešívaného áčka by B-tým Slavie mohl přitáhnout o kousek víc pozornosti fanoušků. V jeho řadách se mohou skrývat další “králíci z klobouku” Jindřicha Trpišovského.  

Po podzimu jsou na solidním pátém místě ČFL, i když v případě béčka Slavie nejsou výsledky úplně nejdůležitejším faktorem. Sešívaní hodlají hlavně posouvat své mladé hráče. A v tomto smyslu se šéf lavičky béčka Marek Jarolím těší, že po dvou letech snad bude mít k dispozici kompletní sezónu. “Je dobré, že konečně bude první kompletní sezóna od počátku Covidu. Snad po třech sezónách se tato začíná jevit, že by mohla být kompletní, takže bylo daleko příjemnější vést přípravu k nějakému cíli v podobě dalších mistrovských zápasů. Vše teď směřujeme k tomu, aby kluci v zápasech ukázali, co v nich je,“ hlásí před začátkem jara pro klubový web Jarolím.

A před nedělním zápasem s Admirou doufá, že se mu podařilo zapracovat všechny nové hráče. “S nově příchozími hráči samozřejmě ale vůbec žádný problém není, jen teď všichni potřebují nabýt zkušenosti v prostředí, které je teď čeká,“ tvrdí Jarolím, s tím, že o složení kádru pro nejbližší utkání má jasno. “Jsou tam samozřejmě ještě nějaké otazníky, kdykoliv může přijít nějaký hráč z A-týmu. Takže v tomto směru ještě nějaké změny být mohou, ale vesměs máme jasno,“ míní.

A jaké má Jarolím plány před prvním zápasem? “Začínáme s jedním z těch tradičních a těžších soupeřů, kde budeme muset být schopní hrát na maximum ve všech parametrech hry. Věříme, že náš způsob hry povede k tomu, že odehrajeme velmi dobrý zápas. Budeme se snažit ze zápasu vytěžit maximum k tomu, abychom dobře odstartovali a dodali týmu potřebné sebevědomí,” uzavírá pro web kouč B-týmu.

zdroj: slavia.cz