Na brankářském postu nemusíme nikoho hledat a jsme na něm momentálně nadstandardní, míní Vrba

Na brankářském postu nemusíme nikoho hledat a jsme na něm momentálně nadstandardní, míní Vrba

Třicetiletý brankář Milan Heča, jenž si v sezoně 2021/2022 připsal i tři vystoupení za druholigové béčko trenéra Michala Horňáka, byl jednu dobu na Letné až gólmanem číslo 3.

Proti Pardubicím si pak připsal premiérový prvoligový start v ročníku a byť jednou inkasoval, svému chlebodárci nepochybně pomohl, čehož si všiml i jeho šéf Pavel Vrba.

"Heča nám straně pomohl, když chytil stoprocentní gólovou příležitost. Soupeř hlavičkoval z malého vápna a on situaci chytil," pochválil svého svěřence respektovaný kouč nyní třetího celku tabulky.

A proč chytal právě bývalý brankář Slovácka, když se zdálo, že jsou Dominik Holec i Florin Nita v hierarchii před ním? Že by v Generali Česká pojišťovna aréně už uvažovali směrem k létu?

"Naše nedělní rozhodnutí bylo správné. Heča působil velice jistě. Chytil nám gólovou příležitost za stavu 1:0. Jsem přesvědčen, že jsme se rozhodli správně. Hečis chytal v poháru a opět potvrdil, že se na něj dá spolehnout. Post brankáře máme pokrytý. Máme talentované brankáře v béčku i na hostování. Na tomto postu nemusíme nikoho hledat a jsme na něm momentálně nadstandardní," ozřejmil na webu sparta.cz explzeňský stratég s minulostí v Anži Machačkala i Ludogorci Razgrad.

Jeho slova se musí dobře poslouchat například třiadvacetiletému Františku Kotkovi, ne?

Luhový o Spartě: Pomůže jen změna majitele. Kolik času asi tráví Čupr na Letné?

Zdroj: sparta.cz