Jsme týmem, který může hrát s každým, jen momentálně neděláme výsledky, tvrdí Papadopulos

Jsme týmem, který může hrát s každým, jen momentálně neděláme výsledky, tvrdí Papadopulos

Tápající Karviná nevyhrála před domácím publikem ani třináctý zápas v sezoně a dál směřuje k přímému sestupu do druhé nejvyšší soutěže. Aktuálně už ztrácí na předposlední Pardubice a tedy barážové místo 10 bodů.

"Je to momentálně mission impossible. Dokud ale existuje matematická šance, budeme bojovat. Konec nastane, až nám řeknou, že už to není možné," uvedl Michal Papadopulos, který je s pěti brankami nejlepším střelcem MFK.

Kabina to podle něj ještě nevzdala. "Je to fotbal a stále se může stát cokoliv. I když už je situace velmi kritická, nikdo z nás to nebalí," přidal šestatřicetiletý forvard s velmi pestrou klubovou minulostí v zahraničí.

Karvinští jsou na chvostu kvůli tomu, že nedokáží dotáhnout do zdárného konce dobře rozehraná utkání. "Mám pocit, že asi ve 12 nebo 13 zápasech, jsme vedli a neudrželi to. Kdybychom alespoň pět z nich vyhráli, bylo by to jiné. Vedení jsme vlastně udrželi jen proti Slavii a to je strašně málo," posteskl si svěřenec Bohumila Páníka.

V příštím kole jde 16. celek Fortuna:ligy na Baník, kde Papadopulos rozjel svou pěknou kariéru. Že by se outsider chytil právě na půdě velkého favorita ze špičky?

"Může to být hezký zápas s pěknou kulisou. Do každého zápasu jdeme se tím, že začíná za stavu 0:0, takže šance je i na Baníku. Ten je kvalitní, má hodně bodů, ale my jsme týmem, který může hrát s každým. Jen momentálně neděláme výsledky," uzavřel Papadopulos, jehož chlebodárce zaznamenal v uplynulých pětadvaceti zápasech jen 21 branek a naproti tomu třiačtyřicetkrát inkasoval.

Sparta Čvančaru do mezihry nechce. Podle Vrby by si měl uvědomit, proč je na Letné a co mu víc vyhovuje

Zdroj: mfkkarvina.cz