Bronz je pro Spartu podle Fukala strop: Když porovnám energii, emoce a kvalitu, nevěřím, že by mohla jít ještě výš

Bronz je pro Spartu podle Fukala strop: Když porovnám energii, emoce a kvalitu, nevěřím, že by mohla jít ještě výš

Byť Sparta stáhla v pětadvacátém ligovém kole na druhou Slavii šest bodů, expert a její bývalý hráč Milan Fukal už nevěří, že by se zapojila do závodu o titul ještě v této sezoně.

"Sparta doma porazila Pardubice, přiblížila se Slavii na šest bodů. Ale nemyslím si, že by ještě mohla zasáhnout do boje o titul, ani o druhou příčku. Slavia prohrála, to se stát může, ale není nikde psáno, že Sparta už všechno vyhraje," přednesl na stránkách aktualne.cz šestačtyřicetiletý internacionál.

"Sice je před týmy ještě dost kol, pět do konce základní části a nadstavba, ale když porovnám oba kluby, jaká je v nich energie, jaké dávají do hry emoce a kvalitu, tak nevěřím, že by Sparta ještě mohla jít výš," doplnil na aktualne.cz někdejší stoper M'gladbachu i Hamburku.

To konstantní výkonnost vedoucí Viktorie obdivuje a její pobyt na čele považuje za zasloužený. "Když šla Plzeň doma proti Teplicím na celý druhý poločas do deseti, myslel jsem si, že tentokrát jí vítězství o gól nevyjde, že nějaký dostane, že se štěstí přikloní na stranu protivníka. Je logické, že nějaký smolnější zápas pro Plzeň musí přijít, nemůže jí taktika na těsné výhry pořád vycházet. A stejně jí to i v oslabení vyšlo. Oceňuju, že pořád hraje dál svůj fotbal, drží se toho, co umí a co přináší výsledky," uzavřel na stránkách aktualne.cz držitel dvou domácích ligových titulů.

Na brankářském postu nemusíme nikoho hledat a jsme na něm momentálně nadstandardní, míní Vrba

Zdroj: aktualne.cz