Fukal obdivuje každého opravdového fandu Sparty: Příznivci jedou na její zápas, ale vůbec nevědí, co tým předvede

Fukal obdivuje každého opravdového fandu Sparty: Příznivci jedou na její zápas, ale vůbec nevědí, co tým předvede

Milan Fukal je držitelem dvou titulů, které se mu podařilo získat v rámci svého sparťanského angažmá, než se odebral na zkušenou do sousední bundesligy.

I proto sleduje letenské "S", které čeká na domácí titul již od roku 2014, o poznání více, než jiné tuzemské klubové adresy.

"Obdivuji každého opravdového fanouška Sparty. Když se s nimi bavím před sezonou, věří, že se to zlepší, aby v jejím průběhu byli zklamaní," citoval web sport.cz slova někdejšího reprezentanta Česka.

Podle bývalého stopera Jablonce či Hradce Králové je zřejmé, že to v Generali Česká pojišťovna aréně nefunguje tak, jak by asi mělo...

"Je to jednoduché. Sparta nebyla šestnáct let v Lize mistrů. Tohle je pro mě i fanoušky jasný signál, že je něco špatně," přidal na portálu sport.cz šestačtyřicetiletý odborník.

Současná hra družiny Pavla Vrby ho příliš nebaví. "Nemá konstantní výkonnost. Fanoušci jedou na její zápas, vůbec nevědí, co tým předvede. Žijí v neustálém očekávání. Nevidím na hráčích chtění to zlomit, necítím, že chodí do zápasů s přesvědčením, že vyhrají," kritizoval dvanáctinásobného šampiona Česka internacionál, který toho nemálo odehrál také za Hamburk a Borussii M'gladbach.

Bronz je pro Spartu podle Fukala strop: Když porovnám energii, emoce a kvalitu, nevěřím, že by mohla jít ještě výš

Zdroj: sport.cz