Pokud Plzeň nebyla doteď braná v boji o titul úplně vážně, nyní už ji všichni vážně brát musíme, říká Hašek

Pokud Plzeň nebyla doteď braná v boji o titul úplně vážně, nyní už ji všichni vážně brát musíme, říká Hašek

Momentálně volný kouč Martin Hašek (52) by aktuálně vedoucí Plzeň v boji o titul v žádném případě nepodceňoval a čtvrtý triumf Slavie v řadě určitě nepovažuje za jistý.

"Pokud Plzeň nebyla doteď braná v boji o titul úplně vážně, nyní už ji všichni vážně brát musíme," upozornil v interview pro iSport.cz bývalý trenér Bohemians, Vlašimi, Sokolova, Pardubic i Sparty.

"Není náhoda, že má tolik bodů, byť to není vždy líbivé a přesvědčivé. Ve hře je ještě třicet bodů, takže má náskok deset procent," pokračoval na stránkách Deníku Sport bývalý hráč Austrie Vídeň, Sturmu Graz i Dynama Moskva.

Oba největší favorité na primát na sebe narazí v Doosan aréně v přespříštím kole, přesněji řečeno v úvodu dubna. "Kdyby vyhrála vzájemný zápas Plzeň, pravděpodobně vyhraje i základní část a pak by proti Slavii nastoupila zase doma. V ruce by tak měla už dost trumfů a k titulu hodně blízko," nechal se slyšet majitel několika českých titulů, jehož vyjádření vyšlo na iSport.cz.

Osobně se však přiklání k družině Jindřicha Trpišovského. "Slavii pořád favorizuju i já. Inspiruje, dokáže opakovaně zlepšovat hráče, je v ní kreativní a zábavné prostředí. Existuje prostě víc důvodů, proč jí to přát, ale ne vždy to podle toho dopadne. Konferenční liga ale může být minus. Slavia se může v poháru dostat tak daleko, jako žádný český klub před ní, což je obrovská motivace," uzavřel ve Sportu mladší bratr hokejové legendy Dominika Haška, jehož starší syn aktuálně kope za turecký Erzurumspor.

Luhový o Spartě: Pomůže jen změna majitele. Kolik času asi tráví Čupr na Letné?

Zdroj: isport.blesk.cz