Švancara radí LK37: Kroť se a výjevy nespokojenosti si odpusť. Jsou naprosto zbytečné a poškozují tě

Švancara radí LK37: Kroť se a výjevy nespokojenosti si odpusť. Jsou naprosto zbytečné a poškozují tě

Byť se Petr Švancara v reprezentačním áčku nikdy neobjevil a jeho vrcholem je jedno vystoupení v rámci české jednadvacítky, čerstvou nominaci na baráž se Švédy se samozřejmě nebál okomentovat.

Přizvané nováčky LK37 i Ondřeje Lingra vidí v nejcennějším trikotu rád. K prvně jmenovanému dvaadvacetiletému univerzálovi z Letné má však lehčí výhrady.

Současnému sparťanskému kapitánovi Ladislavu Krejčímu mladšímu, jehož už se snažili v jednom ze svých mediálních sloupků "uklidnit" také Jaromír Bosák či Josef Csaplár, ostatně udělil jednu radu...

"Ladislav Krejčí mladší a Ondřej Lingr dali gól, oba trenér Jaroslav Šilhavý povolal poprvé do reprezentace na baráž se Švédskem. Zaslouží si to. Lingr, to je jasné, dává góly, které dělají Slavii body, je v číslech. A trenér Šilhavý je známý tím, že dá prostor hráčům, kteří mají formu, které vidíme každý týden. Jen mu přeju, ať se proti Švédsku zadaří," ocenil sešívaný expres čtyřiačtyřicetiletý odborník, jehož slova vyšla na aktualne.cz.

"Krejčímu bych jenom doporučil, aby se směrem k rozhodčím trošku krotil. Tedy trošku víc. Nemusí každý verdikt komentovat, nadával jim. Někdy musí spolknout, že nějak arbitr rozhodl, i když to viděl jinak. A on na to reaguje neustále. Kazí mu to image. Chápu, že pro sparťanské fanoušky je borec, nevadí jim to, ale on už nakukuje do reprezentace a lidi ho nebudou mít rádi, i když bude kopat za nároďák. Doporučuju mu, aby se krotil a výjevy nespokojenosti si odpustil. Jsou naprosto zbytečné a poškozují ho," ozřejmil na aktualne.cz bývalý forvard Slavie, Brna, Slovácka i Žižkova.

"Vážně čekáte, že odpovím někomu, kdo dvakrát vyhrál Serii B?" Mourinho setřel Zemana i s úroky...

Zdroj: aktualne.cz