Plzeň - Slavia? Limberský má jasno: Věřím, že to kluci zvládnou a v tabulce odskočí na čtyři body

Plzeň - Slavia? Limberský má jasno: Věřím, že to kluci zvládnou a v tabulce odskočí na čtyři body

Hned po skončení nynější repre pauzy nabídne Fortuna:ligy velmi atraktivní tahák prvního s druhým. Do Doosan arény dorazí třetí dubnový den obhájce primátu z Edenu...

Po šestadvaceti kolech je mezi nimi rozestup jeden bod. Viktoria totiž naposledy na jablonecké Střelnici pouze remizovala...

"Nebyla to hezká podívaná. Je to škoda, Plzeň byla lepší, ale na tom terénu je to hodně těžké,“ vrátil se k poslednímu kolu David Limberský, jehož slova nabídl web isport.blesk.cz.

Zaujal ho alespoň plzeňský debutant s minulostí v Karviné Eduardo Santos, který si dokonce dovolil parádičky i z pozice obránce. "To byla nádherná vložka, kterou jsem dlouho neviděl. Kdybych tohle udělal, asi bych si zlomil nohu. Škoda, že z toho nebylo ještě větší ohrožení brány. Ale bylo to fakt hezké,“ ocenil ve Sportu současný zadák třetiligové Jiskry Domažlice.

Pětinásobným mistrům země bude moc fandit právě i v úvodu příštího měsíce. "Slavia dostala za poslední dva zápasy tři červené. Zatím se jim to moc nevymstilo, ale do třetice všeho dobrého - hádejte kluci, kam jedete příště,“ poukázal na nebližší program exreprezentant, jehož vyjádření vyšlo na iSport.cz.

A jeho tip? "Kdybych nevěřil, že Plzeň vyhraje, tak tady ani nejsem. Těšíme se na super atmosféru, fanoušky, super fotbal. Věřím, že to kluci zvládnou a v tabulce odskočí na čtyři body," uzavřel ve Sportu optimisticky naladěný osmatřicetiletý veterán.

Zdroj: isport.blesk.cz