Překvapivý zájemce o Rashforda? Odchovanec Rudých ďáblů by mohl zůstat na Ostrovech

Překvapivý zájemce o Rashforda? Odchovanec Rudých ďáblů by mohl zůstat na Ostrovech

Čtyřiadvacetiletý anglický reprezentant Marcus Rashford nemá poslední měsíce na Old Trafford zrovna na růžích ustláno, proto se stále častěji hovoří o jeho odchodu. Zatímco se v minulosti jeho jméno spojovalo s některými zahraničními obdivovateli, nyní se rýsuje varianta, že by mohl setrvat v Premier League.

Rashford je frustrovaný svým herním vytížením v Manchesteru United, proto letní únik jeví jako ideální varianta. Rudí ďáblové mu v hledání nového zaměstnavatele bránit nebudou, i když se jim příliš nezamlouvá, že by mohl posílit řady některého z ostrovních konkurentů.

Podle britského listu Mirror se chystá zasáhnout Arsenal, který hledá čerstvé tváře do svého útoku. Po lednovém odchodu Aubameyanga se nabízí otázka, kdo bude v nové sezóně figurovat v přední lajně Gunners, neboť otazník nad setrváním se vznáší taktéž nad Laccazettem a Nketiahem.

Kouč Arsenalu Mikel Arteta se již nechal nedávno slyšet, že prioritou pro letní přestupové okno bude získat kvalitu do ofenzivy. Zacílení na tvář Manchesteru United je však překvapivou volbou, která by se nemusela setkat s pochopením.

Zdroj: mirror.co.uk