Doufám, že Rashford vytáhne hlavu ze svého zadku a překoná můj gólový rekord, přeje si Rooney

Doufám, že Rashford vytáhne hlavu ze svého zadku a překoná můj gólový rekord, přeje si Rooney

Ačkoliv už Wayne Rooney není součástí Manchesteru United několik let, rudé ďábly z Old Trafford pochopitelně i nadále velmi pozorně sleduje.

A není se čemu divit, v tamním divadle snů na rudé straně Manchesteru strávil liverpoolský rodák 13 dlouhých let a díky 253 nastříleným brankám se z něj stal nejlepší kanonýr klubové historie.

Jediný, kdo by mohl jeho maximum ohrozit, je současný reprezentant Albionu a odchovanec United Marcus Rashford, jenž je v tuto chvíli na 93 gólech. V poslední době se však spekuluje o tom, že by chtěl změnit trikot...

Sám současný manažer druholigového Derby County by byl rád, kdyby čtyřiadvacetiletý ofenzivní fotbalista zůstal tam, kde je a nadále pomáhal adrese, která ho vychovala.

"Získat rekord a být nejlepším střelcem United je sakra obrovské. Doufám v to, že Marcus Rashford vytáhne hlavu ze svého zadku a půjde a překoná ten rekord," citoval portál tn.nova.cz slova šestatřicetiletého kouče.

I když se jeho celku v Championship vůbec nedaří, jeho trenérské ambice rozhodně nejsou malé. "Důvod, proč jsem začal trénovat, je Manchester United. Dostal jsem nabídku na pohovor na místo kouče Evertonu, ale chci vést Manchester United. Vím, že na to teď ještě nejsem připraven, ale musím naplánovat všechno, co udělám, abych si byl jistý, že se to jednoho dne stane," přidal na tn.nova.cz vítěz Ligy mistrů z roku 2008, který v minulosti prošel také DC United.

Manchester, se kterým trimfoval hned pětkrát v Premier League, opustil v roce 2017. Myslíte, že se do něj může do deseti let vrátit?

Van Gaal: United jsou komerční. Pro Ten Haga by bylo lepší, kdyby si vybral klub, u něhož je na prvním místě fotbal

Zdroj: tn.nova.cz