Van Gaal: United jsou komerční. Pro Ten Haga by bylo lepší, kdyby si vybral klub, u něhož je na prvním místě fotbal

Van Gaal: United jsou komerční. Pro Ten Haga by bylo lepší, kdyby si vybral klub, u něhož je na prvním místě fotbal

Respektovaný Nizozemec Erik ten Hag by mohl v letní přestávce vyměnit Ajax Amsterdam za ještě slovutnější Manchester United, se kterým je už nějaký čas spojován.

Němec Ralf Rangnick je totiž na Old Trafford jen dočasným koučem a na konci ročníku 2021/2022 by měl Old Trafford zamávat.

Hagův krajan Louis van Gaal, který působil v tamním divadle snů v letech 2014 - 2016, však svého mladšího krajana s minulostí v Ultrechtu či rezervě Bayernu od angažmá na rudé straně Manchesteru odrazuje.

Dvaapadesátiletý stratég, který pracuje v Johan Cruijff Areně od sezoně 2017/2018 a momentálně má nakročeno ke třetímu titulu, by prý dopadnout jako on, José Mourinho či Ole Gunnar Solskjaer, kteří na moc trofejí nedosáhli a dříve či později museli z kola ven...

"Je to skvělý trenér a Manchester United to samozřejmě ví. Ale Manchester United je komerční klub a to je pro trenéra vždycky těžké. Myslím, že by pro něj bylo lepší, kdyby si vybral klub, u kterého je na prvním místě fotbal," citoval web aktualne.cz slova nynějšího trenéra nizozemského národního mužstva.

Myslíte, že povede dvacetinásobné mistry země, jejichž soupiska obsahuje jména jako Pogba, De Gea nebo Ronaldo, i po těchto nepříliš pozitivních slovech?

Zdroj: aktualne.cz