Může přezdívka „Joya“ rezonovat fotbalovým prostředím? Arsenal či Atlético jsou o tom přesvědčeny

Může přezdívka „Joya“ rezonovat fotbalovým prostředím? Arsenal či Atlético jsou o tom přesvědčeny

Jméno Luis Sinisterra může být pro mnohé ve fotbalovém prostředí neznámé, ale slavné evropské značky se domnívají, že v dalších letech bude rezonovat mnohem silněji. Už nyní jej moc dobře znají v nizozemské Eredivisii, jisté povědomí by mohli mít i příznivci pražské Slavie, kteří v rámci Konferenční ligy změří síly s Feyenoordem již podruhé během tohoto ročníku.

Dvaadvacetileté kolumbijské křídlo se těší výborné formě. V aktuálním ročníku Eredivisie stihlo zaznamenat deset přesných zásahů a pět gólových přihrávek ve čtyřiadvaceti ligových kolech. Pokud jde o čísla napříč všemi soutěžemi, pak se může pyšnit osmnácti góly a jedenácti asistencemi.

Podle zpráv CorriereDelloSport je o hvězdičku Feyenoordu s přezdívkou „Joya“ na hráčském trhu velmi intenzivní zájem. Nizozemský majitel jej ocejchoval částkou 15 milionů eur, což by nemusel být pro mnohé obdivovatele problém.

Sinisterra by si uměl ve svém kádru představit například Arsenal, který v něm vidí náhradu za Nicolase Pépého. Ve hře o jeho ukořistění jsou ale například i Neapol, Atlético Madrid nebo Bayer Leverkusen. Jihoamerický mladík má ve Feyenoordu platnou smlouvu do roku 2024.

Zdroj: corrieredellosport.it