Sparta na Letné vyzve Ostravu. Sázkovky i experti věří více fotbalistů v rudých dresech

Sparta na Letné vyzve Ostravu. Sázkovky i experti věří více fotbalistů v rudých dresech

Fanoušci Baníku ji nesnáší. Fanoušci Sparty je nenávidí zhruba stejně, jako Slavisty. Na tribunách pražské Letné asi bude první dubnovou sobotu veselo. Navíc, Baníku jde o evropské poháry, Sparta by stále ještě ráda dohnala vedoucí ligové duo Plzeň – Slavia, na které ztrácí sedm, respektive šest bodů. Třetí Sparta hostí v sedmadvacátém kole ostravský Baník.

Deník Sport při příležitosti tohoto souboje dvou nesmiřitelných rivalů požádal o analýzu tři své fotbalové experty – trenéra Václava Kotala, bývalého fotbalistu obou klubů Miroslava Matušoviče a Davida Kobylíka, někdejšího fotbalistu Štrasburku či Bielefeldu. Trio přitom odpovídalo na dvě otázky: „Jak dopadne utkání?“ a „Na koho nebo na co jsem zvědavý“.

A ačkoliv celé trio expertů Křetínského Sportu předpokládá, že utkání bude ve velice dobré atmosféře a velmi vyrovnané, přeci jen věří o trochu více letenskému klubu. Stejně tak na Spartu dávají i sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna, u kterých je to přece jen o něco jasnější.  Bookmakeři Tipsportu věří Spartě v kurtu 1,7, Baníku pak v kurzu ve výši 4,97 (na plichtu rivalů je pak vypsán kurz obou rivalů ve výši 3,5). Ještě dále jde Fortuna, která vypsala na výhru sparty kurz 1,55, zatímco na Baník 6,5 (remízu pak Fortuna vypsala v kurzu 4,35).

Takto to na Letné vypadalo v jarní bitvě Sparty a Ostravy v únoru 2019.

A jak vidí utkání experti deníku Sport se můžete podívat na dalších stránkách tohoto článku.