Jsem na 100 procent přesvědčen, že to v Edenu neskončí 0:0, míní Bosák. Trpišovský prý hleděl do lexikonu kouzel

Jsem na 100 procent přesvědčen, že to v Edenu neskončí 0:0, míní Bosák. Trpišovský prý hleděl do lexikonu kouzel

Slavia se v tomto soutěžním ročníku utká s Feyenoordem Rotterdam hned čtyřikrát. Podle Jaromíra Bosáka přinesl třetí díl dotyčné mini série velkou zábavu a také prý nejednomu přihlížejícímu pocuchal nervy.

Na zaplněném De Kuip se nakonec hrálo 3:3 a o všem se tak rozhodne v Edenu. "Pravda, remíza toho moc směrem k odvetě neřeší, ale když po ní sáhnete v závěrečné vteřině, je namístě spokojenost," glosoval první čtvrtfinále EKL komentátor České televize, jehož slova publikoval portál seznamzpravy.cz.

V rámci evropských bojů vyzdvihl trenéra Jindřicha Trpišovského, jenž musel znovu sestavu docela lepit. "Kouč Slavie se opět musel zahledět do lexikonu fotbalových kouzel, protože mu z různých důvodů chybělo hned deset hráčů," připomněl webem seznamzpravy.cz citovaný odborník.

Bosákův oblíbenec Tomáš Holeš musel střídat kvůli křečím ve stehně a pokud by měl příští týden ve Vršovicích při dobývání semifinálových bran chybět, bylo by to další obří oslabení úřadujícího českého šampiona. "Myslím, že všichni členové týmu se modlí, aby nešlo o nějaký větší svalový problém, protože Holeš je v současné době naprosto nezastupitelným hráčem. Dokazoval to i ve čtvrtek. Podstoupil velké množství vítězných soubojů, získával míče, dokázal rozehrávat, rotterdamským se nedařilo přes něj přecházet, jen ke své oblíbené střele zdálky se tentokráte Holeš nedostal. Pokud by měl v tomto období, kdy Slavia odehraje pět veledůležitých zápasů během velmi krátké doby, vypadnout byť jen na týden, českému mistrovi by se velmi přitížilo," napsala na seznamzpravy.cz dlouholetá součástka Realu TOP Praha.

A co jeho predikce směrem k následujícímu čtvrtku? "Za necelý týden se bude hrát v Edenu. Jsem na sto procent přesvědčen, že zápas neskončí 0:0. Oba týmy chtějí hrát dopředu a dávat góly. Na druhou stranu Slavia dá venku tři banány, a stejně nevyhraje, což je škoda. Ale po dvou remízách a jedné výhře Feyenoordu by to už přece mělo vyjít," zakončil s optimistickým výhledem na seznamzpravy.cz autor celé řady knižních publikací ze sportovního prostředí.

Pořád platí, že finále je sen, teď jsme se tomu trochu přiblížili, uvedl ještě v útrobách De Kuip Holeš

Zdroj: seznamzpravy.cz