Dojde k návratu nezdárného syna?

Dojde k návratu nezdárného syna?

Nečekaný návrat na Ostrovy. Nečekaný návrat do ulic Londýna! Eden Hazard jedná o návratu zpátky. Avšak ne do modrého dresu, ale do dresu červenobílého. Belgického reprezentanta by do svých služeb rád zlákal Arsenal.


Eden Hazard se od svého přestupu z Chelsea v roce 2019 nedokázal na Santiago Bernabeu nijak výrazně prosadit. Je pouze stínem hráče, který ještě před pár lety byl noční můrou obránců. V Madridu očekávání nenaplnil, a to i kvůli smolným zraněním, která se mu lepila na paty. V dresu Bílého baletu nastoupil pouze do 65 utkání, ve kterých vstřelil pouze 6 branek.

Možná, by však změna prostředí pomohla a Belgičan by v sobě rozdmýchal dávno pohaslý ohěň.

Gunners již počátkem tohoto týdne jednali s Hazardovými zástupci. Momentálně se rokuje o možnostech uzavření dohdy.

Arsenal má zájem o hostování s opcí. Této skutečnosti by mohl být nakloněn i Real Madrid, jelikož v létě pánuje přestavbu svých útočných řad a už jen fakt, že by se zbavil obrovské finanční zátěže, v podobě Hazardova platu, může být pro španělský klub přijatelným.

Navíc má Real s Arsenalem velice dobré vztahy a přestupy na bázi hostování mezi oběma celky nejsou žádnou novinkou. V minulosti právě z Královského klubu do Anglii putoval Dani Ceballos a Martin Odegaard, který nakonec hostování proměnil v trvalý přestup.

Pro Hazarda tak může být Arsenal vysvobozením a zároveň se může stát potenciálně dalším hráčem, který vyměnil modrý dres Chelsea za dres s kanónem na hrudi. Před ním už stejným směrem zamířili hráči jako Petr Čech, David Luiz a Willian, ačkoliv ani jeden z nich nezářil na Emirates Stadium tak, jako na Stamford Bridge.

Zdroj: footmercato.net, tribalfootball.com