I když to zní zvláštně, Vacek je na Pardubice pyšný: Cítím, že mužstvo má na to, aby ligu zachránilo

I když to zní zvláštně, Vacek je na Pardubice pyšný: Cítím, že mužstvo má na to, aby ligu zachránilo

To, že předposlední Pardubice prohrají v Edenu se Slavií, se očekávalo a také na to došlo. Čtyřiatřicetiletý záložník Kamil Vacek se však snažil brát čtyřgólový výprask sportovně...

"Pro nás to byla obrovská škola a doufám, že si na tom najdeme pozitiva do zbytku sezony," pronesl bývalý záložník Sparty či Bohemians Praha 1905, jehož slova nabídl portál iSport.cz.

Východočeský soubor, který hraje své domácí duely již druhým rokem ve vršovickém Ďolíčku, i nadále čeká na jaře na vítězství. Další šance na tříbodový zisk pak bude proti Teplicím a Karviné, čili s týmy, které se musí mít ohledně záchrany na pozoru také...

"Já do Pardubic přišel v zimě a jak ta půlsezona začínala, bylo to hrozně složité. Měli jsme v týmu virus, našly se i další důvody, které nám nepomáhaly," poznamenal na stránkách Sportu velezkušený záložník, který v minulosti prošel dánským, polským, izraelským, italským i německým prostředím.

"Ale chtěl bych říct, i když to bude teď znít trošku zvláštně, jsem hrozně pyšný na mužstvo. Ani jeden zápas jsme nevypustili, i když jsme třeba hráli v deseti, nic, mužstvo maká na každém tréninku včetně realizačního týmu, trenérů, věřím tomu, že teď se ukáže, že to nevzdáme. Cítím, že mužstvo má na to, aby ligu v Pardubicích zachránilo," uzavřel pozitivně naladěný rodák z Ústí nad Orlicí, který bojuje o prvoligovou příslušnost po boku Hufa, Tischlera, Solila či Čelůstky.

Slavia s Feyenoordem a v Jablonci, Sparta se Slováckem, Plzeň s Baníkem. Česko-Island. FA Cup: City-Liverpool!

Zdroj: isport.blesk.cz