Vrba se vrátí do Plzně a opět povede Daridu, Horvátha, Bakoše, Kozáčika, Pilaře, Petrželu či Rezka. Důvodem je Limberský

Vrba se vrátí do Plzně a opět povede Daridu, Horvátha, Bakoše, Kozáčika, Pilaře, Petrželu či Rezka. Důvodem je Limberský
OBSAHUJE VIDEO

Bývalý český reprezentant ve službách Jiskry Domažlice David Limberský (38) má před sebou oficiální loučení s červenomodrým plzeňským trikotem, se kterým toho nedokázal zrovna málo.

Pěti tituly ověnčeného odchovance Viktorie čeká speciální zápas v Doosan aréně, která bude v úterý 17. května hostit současný druhý tým Fortuna:ligy, jemuž se postaví právě mužstvo ze zlaté éry FCVP.

Diváci se mohou těšit na výběr hráčů, kteří prošli západočeskými Štruncovými sady v letech 2011 - 2018. Svěřence Michala Bílka vyzve tým Pavla Vrby, která bude mít na trávníku například Pavla Horvátha, Marka Bakoše, Matúše Kozáčika, Václava Pilaře, Milana Petrželu, Vladimíra Daridu, Jana Rezka a další.

K oficiálnímu loučení by došlo i dříve, ale vše odložila pandemická opatření a jinak, než před plným stadionem, nic nemělo cenu pořádat. "Společně s Davidem jsme fanouškům slíbili, že rozlučku uděláme ve chvíli, kdy budeme moci zaplnit Doosan Arenu. Ten čas právě nyní nastal, a tak plníme naše slovo," citoval web fcviktoria.cz slova mluvčího Václava Hanzlíka.

A co názor samotného "Limby"? "Hrozně se těším, že se sejde naše parta, se kterou jsme dokázali velké věci. Jsem rád, že prakticky všichni kluci naši pozvánku přijali a budou u toho. Myslím, že to bude hodně zajímavé i pro fanoušky. Zase uvidí všechny pohromadě, a navíc si zahrajeme fotbal proti skvělému týmu, jaký má Viktorka teď," ocenil soudobý celek krajní obránce s krátkou minulostí v italském i anglickém prostředí, jenž krátce prošel také Spartou.

Csaplár se mýlí: EKL není evropská ČFL. Jsou v ní i lepší týmy než v EL. A Pohár UEFA s Libercem byl také ČFL?

Zdroj: fcviktoria.cz