Vzájemné výčitky Talovjerova s Traorém? Kabina si to prý určitě vyřeší. Pravděpodobně zasáhne i Trpišovský

Vzájemné výčitky Talovjerova s Traorém? Kabina si to prý určitě vyřeší. Pravděpodobně zasáhne i Trpišovský

Po domácí prohře Slavie s Feyenoordem (1:3) se neřešil jen kiks Aleše Mandouse, ale i ostrá diskuse mezi Ibrahimem Traorém a Maksymem Talovjerovm, k níž došlo po třetí trefě postupujícího rotterdamského celku...

Hlavní trenér vršovického "S" Jindřich Trpišovský ji však dle svých slov vůbec nezaregistroval...

"Neviděl jsem ani druhý gól, něco jsme probírali s asistenty. Neviděl jsem ani tuhle situaci, nechci to komentovat, pak si to prohlédnu a třeba si s nimi na to konto promluvím," uvedl nedlouho po závěrečném hvizdu muž zodpovědný za výkony a výsledky českého obhájce titulu z Edenu.

Ohledně případné neshody, v rámci níž padala jak gesta, tak ostrá slova a to zejména z úst ukrajinského univerzála s minulostí v Českých Budějovicích, by měla sehrát roli právě osobnost hlavního trenéra.

Ve zdravém mužstvu by se to ostatně mělo řešit snadno. "Určitě si to vyřeší kabina. Traoré makal a Talovierov je tam krátce a učí se. Mohou pracovat emoce a v kabině si mohou v klidu plácnout,“ nechal se slyšet serverem isport.blesk.cz citovaný jednapadesátiletý kouč Jozef Weber, jenž má za sebou štace v Karviné, Mladé Boleslavi i Bohemians Praha 1905.

Slavia novou evropskou soutěž neovládne. Tito její hráči v ní však zanechali parádní dojem!

Zdroj: isport.blesk.cz