Rusa Ljovina čeká pohovor s vedením Slovácka a podle Svědíka si bude muset na další šanci počkat...

Rusa Ljovina čeká pohovor s vedením Slovácka a podle Svědíka si bude muset na další šanci počkat...

Sedmadvacetiletý ruský záložník ve službách Slovácka Vladislav Ljovin o sobě dal vědět ve šlágru proti Spartě (1:3) hned dvakrát.

Nejprve klient agentury Sport Invest jako jediný z dvaadvaceti hráčů na ploše nezatleskal na podporu Ukrajiny a poté někdejší hráč Dynama Moskva hrubě chyboval u branky letenského kapitána Bořka Dočkala.

V nejbližší době ho tak čeká lavička náhradníků a nejbližší domácí střet proti Slovanu Liberec by se ho týkat neměl a to i proto, že se bude mužstvu z Uherského Hradiště vracet po karetním trestu zkušený Vlastimil Daníček.

"Vlad si bude muset počkat na šanci," ozřejmil po neúspěchu v metropoli portálem isport.blesk.cz citovaný trenér Martin Svědík.

Bývalý pracant Bohemians 1905, Mladé Boleslavi i Jihlavy, jenž v Česku žije se svou manželkou, má se Slováckem kontrakt na dva roky a na Moravě se s ním stále počítá, nicméně vedení si s ním bude chtít pohovořit o další budoucnosti...

"Promluvím s ním. Myslím, že tady chce zůstat. Nevidím v tom problém. A Sparta? Mrzí ho to, ale stane se. Nebyl špatný. Není to pro něj lehké. Narodil se v Rusku, má rodinu v Moskvě. Musíme chápat i druhou stranu. V posledních zápasech to je ale na něm vidět," podotkl na stránkách Sportu sportovní manažer čtvrtého celku tabulky Veliče Šumulikoski.

Rozhodčí Hocek nám prostě nesedí a nepřeje nám. To, co předvedl, je výsměch fotbalu, čertil se Krob

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.