Z jakých kopaček by mohlo Slavii hrozit největší nebezpečí? Trpišovský vypíchl tyto 3 ševce...

Z jakých kopaček by mohlo Slavii hrozit největší nebezpečí? Trpišovský vypíchl tyto 3 ševce...
OBSAHUJE VIDEO

Slavia se rozloučí se základní fází od 18:00 v Edenu, kam za ní dorazí jedenáctý Zlín a její trenér Jindřich Trpišovský má tentokráte z čeho vybírat...

Na Ševce už budou k dispozici i David Hovorka, Lukáš Provod a Tomáš Holeš. "Se sestavou jasno nemáme, protože jsme snad poprvé v situaci, kdy máme téměř kompletní kádr bez dlouhodobých marodů, což jsou Honza Bořil, Lukáš Masopust a Michael Krmenčík. Těch variant je hodně, budeme brát v potaz typologii zápasu, hrajeme doma na dobrém terénu. Někteří hráči mají za sebou těžký program. Nemusíme se bát karetních ohrožení. Myslím si, že na deseti místech víme, jak nastoupíme, řešíme jednu pozici v ofenzivě a tam se rozhodneme podle typologie zápasu," citoval web slavia.cz slova šestačtyřicetiletého odborníka.

Soupeř ze zlínské Letné, který v prvním kole prohrál se Slavií 0:1 zásluhou Jana Kuchty, se naopak nemůže spolehnout na talentovaného Davida Tkáče a otazník visí také nad Vukadinem Vukadinovičem. "Uvidíme, jak to bude s Vukadinovićem, který hrál na jaře velice dobře, má pět bodů. Dřív jsme ho trénovali na Žižkově, takže víme, jak nebezpečný hráč to je. Teď nehrál poslední kolo, takže uvidíme, jestli přijede. Každopádně jsou tam i další hráči, třeba Dramé, který je velice nepříjemný se skvělou levou nohou. Robert Hrubý má taky skvělou střelu. Jsou velice silní v brejkových situacích. V obraně jsou hráči, kteří mají výšku, takže si musíme pohlídat standardní situace," varoval bývalý stratég Žižkova i Liberce.

Pokud si sešívané "S" připíše plný počet bodů, do nadstavby bude mít jistotu první příčky. "Máme to ve svých rukách a musíme to doma potvrdit. Poslední kroky bývají nejtěžší. Zápasy se Zlínem pro nás bývají problematické, oni to na nás umí a nikdy to není jednoduché. V prvním zápase jsme s nimi prohráli v Edenu 1:2 a všechna další utkání většinou byla o gól a hra do plné obrany. Máme nepříjemného soupeře, který má o co hrát, věří si na nás a je to s nimi vždycky složité. Musíme se maximálně koncentrovat a vstoupit do zápasu dobře," upozornil na stránkách slavia.cz renomovaný trenér obhájce titulu.

LFA pod palbou slávistů i sparťanů. Slavia nehrála v Jablonci s oporami kvůli terénu. Sparta-Baník se kryje se Sparta-Třinec!

Zdroj: slavia.cz