S muži trenéra Bílka se musí počítat, těžké to s nimi bude mít úplně každý, předpovídá Bosák

S muži trenéra Bílka se musí počítat, těžké to s nimi bude mít úplně každý, předpovídá Bosák

Plzeň naposledy v rámci ligy prohrála v závěru loňského října v Edenu a od té doby táhne šňůru bez porážky, s tím, že nakonec se její cesta po základní části zastavila na 72 bodech.

"Byl to náš cíl zvítězit a držet se blízko na Slavii. To se nám podařilo. Kdo by to řekl, že budeme mít po po třiceti kolech 72 bodů. Je to paráda," okomentoval největší bodový zisk západočeské značky z posledních let Milan Havel.

Spolehlivou plzeňskou jízdu okomentoval po třiceti kolech základní části také Jaromír Bosák, který se ke druhému týmu tabulky vyjádřil po jeho přesvědčivém vyloupení mladoboleslavské půdy.

V této souvislosti ocenil zejména úctyhodnou defenzivní činnost Viktorie, která spolu se Slavií inkasovala ve třiceti odehraných kolech nejméně branek v celé soutěži (19)...

"Plzeňská Viktorka napsala další kapitolu knihy, v níž jednotlivé příběhy ani v nejmenším nevybočují z daného formátu. Nemusí soupeře nijak válcovat, ale tu dá gól, tentokráte v Mladé Boleslavi dokonce dva, a body jedou směrem k pivovaru, protože obrana zase nebyla překonána. Západočeská pohoda. S muži Michala Bílka se musí počítat, těžké to s nimi bude mít úplně každý," zavěštil si na webu seznamzpravy.cz Jaromír Bosák.

Plzeňští mohou ve své pohodě pokračovat už za tři dny v domácím utkání se Slováckem, které si před nadstavbou zvedlo náladu skalpem Liberce.

Dlouhé zranění? Kúdela marně čekal na správný vlak: To ale není výčitka na nikoho v klubu, že doktoři udělali něco špatně

Zdroj: seznamzpravy.cz, fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.