Neřeže si pod sebou Conte větev? Fanoušci Tottenhamu zuří, že nabízí své služby PSG

Neřeže si pod sebou Conte větev? Fanoušci Tottenhamu zuří, že nabízí své služby PSG

Na Apeninském poloostrově se začínají objevovat zprávy, které rozhodně netěší fanoušky Tottenhamu. Italský stratég Antonio Conte se velkou měrou postaral o herní vzestup Spurs, ale mohlo by se stát, že za pár týdnů pláchne za zajímavější výzvou. Jeho snem je údajně převzít vedení v Parku Princů.

Football Italia přispěchal s informací, kterou přebírá cela řada dalších médií. Conte prý touží vést PSG a věří, že se s francouzským gigantem dokáže domluvit na spolupráci. Stát se má již za pár týdnů, neboť po sezóně by měl odejít stávající trenér Mauricio Pochettino.

Pro Tottenham to není rozhodně příjemné zjištění a na sociálních sítích se již objevují negativní komentáře fanoušků Spurs. Dvaapadesátiletý stratég se vrátil do Londýna v listopadu minulého roku a jeho přítomnost byla ihned znát. Aktuálně Kohouti bojují o účast v dalším ročníku Ligy mistrů a po temnějším období se s nimi zase musí počítat.

Spurs doufají, že Conte v Londýně setrvá a v příští sezóně bude klubu pomáhat v boji o titul v Premier League, ale zprávy naznačují, že jeho myšlenky se ubírají jiným směrem. Italský trenér již o svých záměrech informoval vedení PSG a požádal je, aby jej zařadili na seznam potenciálních náhrad Pochettina. Na něm figuruje i Zinedine Zidane, ale ten by se raději ujal vedení francouzského národního týmu.

Zdroj: football-italia.net

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.