Souček ani starší z Krejčích momentálně nejlepší výkony nepodávají. Půjdou v létě z kola ven?

Souček ani starší z Krejčích momentálně nejlepší výkony nepodávají. Půjdou v létě z kola ven?

Mezi sparťanské hráči, kteří by se v souvislosti s letním přestupovým obdobím měli bát o svou další letenskou budoucnost, patří i Ladislav Krejčí starší či Filip Souček.

To vše i přesto, že prvně jmenovaný klient Sport Investu má na Letné kontrakt až do 30. června 2023 a o osm let mladší záložník spadající pod agenturu Chovanec Sport má kontrakt ještě o půl roku delší a to až do konce kalendářního roku 2023.

Oba toho v ligové sezoně 2021/2022 až tak moc neodehráli. Exopavský záložník nasbíral jen 566 minut čistého času a opakovaně nastupoval i za rezervu ve FNL a někdejší křídelník Boloni se zatím zastavil na 619 odehraných minutách.

Zmíněným hráčům nevyšlo ani poslední kolo základní části na Andrově stadionu a v prvním kole nadstavby proti Baníku Ostrava proto nebyli ani v nominaci. Hlavní trenér Pavel Vrba tak jednoznačně zareagoval na jejich slabé výkony na Hané...

"V nominaci by měli být ti hráči, kteří momentálně podávají nejlepší výkony. Kdyby to tak nebylo, tak je to špatně," obhajoval svůj krok na stránkách sparta.ch osmapadesátiletý odborník z Generali Česká pojišťovna arény.

Jak tomu asi bude 30. dubna v dalším domácím utkání proti Hradci Králové, který má za sebou čerstvý skalp mistrovské Slavie? Že by se nad nimi opravdu stahovala mračna, nebo šlo pouze o jednorázový výpadek a výstražnou facku?

VRBA: MOŽNÁ MÁME NEJMLADŠÍ VĚKOVÝ PRŮMĚR V LIZE, ALE KDYŽ NA TO BUDOU MÍT, TAK PROČ BY NEHRÁLI

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.