Někteří nechtěli hrát, zlobil se Svědík. Od Jurečky čeká daleko víc, za aktivitu spražil i Holzera a Ciciliu

Někteří nechtěli hrát, zlobil se Svědík. Od Jurečky čeká daleko víc, za aktivitu spražil i Holzera a Ciciliu
OBSAHUJE VIDEO

Slovácko sice v poslední době prohrálo pouze se Spartou a Plzní (v obou případech 1:3), náročný kouč Martin Svědík však těžce kouše i neúspěchy proti favoritům.

V Doosan aréně dokázal z jeho týmu rozvlnit síť pouze Cicilia z penalty a protože už se k němu nikdo nepřidal, byla z toho prohra. "Celý zápas jsme byli málo aktivní, hlavně první poločas. Někteří hráči nechtěli hrát," kroutil hlavou sedmačtyřicetiletý trenérský odborník, jehož ohlasy nabídl server sport.cz.

Byť Cicilia skóroval, stejně jako v případě Daniela Holzera, jenž nahrazoval na ploše veterána Milana Petrželu, se mu jeho výkon vůbec nepozdával...

"Cicilia se zachoval nezodpovědně. Když se mu daří, daří se i mužstvu. Pokud ne, je tomu bohužel naopak. Jako teď v Plzni. Nebyli dostatečně aktivní. Zkrátka, náš výkon se mi vůbec nelíbil, byli jsme málo odvážní. Někteří měli až přílišný respekt, schovávali se před balonem. Jakoby přijeli utkání jen odehrát. Takový výkon nechci vidět," doplnil sportem.cz citovaný nadřízený Ngyuena, Kadlece, Havlíka spol.

Někdejší kouč Pardubic, Jihlavy či Boleslavi pak pokáral také nejlepšího střelce týmu se čtrnácti trefami Václava Jurečku, jenž dokonce nedávno pronikl do národního týmu. Sedmadvacetiletý fotbalista však na západě Čech vyšel naprázdno a právě Jean-David Beauguel ho na čele střelecké tabulky vystřídal.

"Vašek se pere o korunu střelců, měl by se ale rvát především na hřišti. Čekám od něj daleko víc, že bude pracovat víc pro tým," uzavřel na sport.cz Svědík, jehož soubor přivítá za pár dní Baník.

Souček ani starší z Krejčích momentálně nejlepší výkony nepodávají. Půjdou v létě z kola ven?

Zdroj: sport.cz, fcslovacko.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.