Celou sezonu tvrdím, že Sparta nemá tým na to, aby získala titul, hlásí Fukal. Moc to nevidí ani na Plzeň...

Celou sezonu tvrdím, že Sparta nemá tým na to, aby získala titul, hlásí Fukal. Moc to nevidí ani na Plzeň...

To, že Slavia byla krátká na Hradec Králové, se samozřejmě nečekalo a zaskočilo to také odborníka s reprezentační minulostí Milana Fukala.

"Je to ale mistrovská část, boj o titul těch nejlepších, takže se může stát, že nějaký tým ztratí body. Na druhou stranu teď má před sebou zápas o první místo s Plzní. A pak má před sebou další tři zápasy. Takže má dost možností na to, aby titul nakonec svými schopnostmi získala," pronesl v interview pro tn.nova.cz exsparťan.

To, že by obhájce titulu nováčka soutěže podcenil, se však nedomnívá. "Kdyby šlo o podcenění, tak by to byl vztyčený prst pro Slavii. Jakýkoliv tým, který by v této fázi něco podcenil, by byl sám proti sobě. Každopádně si myslím, že zkrátka přišel zápas, první nadstavbový duel, ve kterém jí nevyšlo nic, co se týče defenzivy. Protože v ofenzivě slávisté vstřelili góly a ještě tam nějaké šance měli. Ale v obraně opravdu propadli, když dostali čtyři góly," přidal na tn.nova.cz bývalý stoper Hamburku i Borussie M'gladbach.

Peletonu nyní vévodí Viktoria, která má na Slavii náskok dvou bodů a za pár dní v Edenu nebude chtít prohrát. "Slavii řadím stále jako favorita na titul. Nicméně Plzeň má konstantní výkony a dokáže porážet soupeře třeba jen o gól," doplnil šestačtyřicetiletý expert, jehož vyjádření vyšlo na tn.nova.cz.

To, že by ještě kartami mohla zamíchat třetí Sparta, která v dalším kole narazí právě na votroky, si ovšem v žádném případě nemyslí. "Upřímně, já tvrdím celou sezonu, že Sparta nemá tým na to, aby získala titul. Je to můj osobní názor. Samozřejmě teoretická šance na titul tam je, ale nemyslím si to. Právě kvůli tomu, že jede do Plzně a na Slavii," uzavřel na stránkách tn.nova.cz někdejší zadák Jablonce, Hradce i Kapfenbergeru.

Kucka či Morávek na Letnou? Levý varuje Spartu, aby se pořád nemotala v začarovaném kruhu...

Zdroj: tn.nova.cz