V Edenu to svého času Zelenému nevyšlo, nyní ho pošle Pelta na zkušenou pravděpodobně na Letnou

V Edenu to svého času Zelenému nevyšlo, nyní ho pošle Pelta na zkušenou pravděpodobně na Letnou

Hradec Králové, Mladá Boleslav, Karviná, Slavia i Jablonec. Toť dosavadní prvoligové štace Jaroslava Zeleného, jehož čeká v nejbližším přestupovém období další stěhování a návrat do metropole.

Defenzivně laděný fotbalista, jenž je využitelný na stoperovi i na levém bekovi, by měl mít totiž podle informací Deníku Sport namířeno na Letnou, kde o jeho podpis projevují zájem již delší čas.

"Lze předpokládat, že opustí naše řady. Důvod je ten, že překračuje svou výkonností hranice Jablonce. Jsme ve fází jednání, nejen se Spartou. Bavíme se i s jeho agentem. Během pár dnů bude jasno. Favoritem zůstává Letná. Ale dokud není smlouva podepsaná, může dojít k nějaké změně," citoval server isport.blesk.cz slova jabloneckého majitele Miroslava Pelty.

Aktuálně třetí tým Fortuna:ligy měl Zeleného vábit už v době kdy se mu dlouhodobě zranil Dán Casper Höjer a Pavel Vrba ukázal právě na borce, kterého čeká letos v srpnu oslava třicátých narozenin.

Dosud posledním transferem realizovaným na trase Letná - Střelnice byl Tomáš Čvančara. Nyní ho bude následovat i dvojnásobný reprezentant Česka, jehož osobní konto zdobí triumfy v první i druhé lize a také ovládnutí domácího poháru. Na evropských kolbištích se dosud zastavil na šestnácti vystoupeních.

Horejš po necelých 7 letech skončí na Střeleckém ostrově. Mám štěstí, že je o mé kouče zájem, mne si ruce Müller

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.