Zklamaný Gebre Selassie: Teď není správný moment na oznámení pokračovaní či ukončení kariéry

Zklamaný Gebre Selassie: Teď není správný moment na oznámení pokračovaní či ukončení kariéry
OBSAHUJE OHLASY

Liberec se v boji o sedmé místo nedostal do finále, když dvakrát podlehl Olomouci, a tak ani po roce nemůže hodnotit sezonu jako vydařenou.

„Zaslouženě jsme prohráli po velmi špatném výkonu zejména v prvním poločase. Sigma poté už nemusela nic hrnout dopředu, jen čekala – stejně jako minulý zápas – na brejky do naší otevřené obrany,“ uvedl na webu fcslovanliberec.cz kapitán Slovanu Theodor Gebre Selassie.

V příští sezoně se Liberec musí zvednout. „Jsou dva pohledy na naši sezonu. Byli jsme na tom velmi špatně, pak jsme se z toho dostali. Začali jsme se soustředit na herní projev, který se zlepšil, ale bohužel nám nevycházela koncovka. Na to jsme poslední zápasy trochu dojížděli. Soupeři měli prostě jednodušší styl. Možná jsme opticky lépe kombinovali, ale v poslední třetině hřiště jsme měli velké rezervy. Přes léto je na čem pracovat,“ upozornil někdejší reprezentant.

Bude však u toho? „Tuším. Teď ale není ten správný moment, protože to bylo na hřišti opravdu nic moc,“ přidal komentář Gebre Selassie pro web fcslovanliberec.cz.

Zdroj: fcslovanliberec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.