Jestli měla Plzeň kopat penaltu? Myslím si, že ne, je to šílené, oni přijeli jen bránit, nic jiného hrát nechtěli, kroutil hlavou Tecl

Jestli měla Plzeň kopat penaltu? Myslím si, že ne, je to šílené, oni přijeli jen bránit, nic jiného hrát nechtěli, kroutil hlavou Tecl
OBSAHUJE VIDEO

Slávisté ve druhém kole nadstavby Fortuna:ligy remizovali v Edenu s Plzní 1:1. Sešívání měli celé utkání navrch a z penalty v 90. minutě se prosadil Kúdela, ovšem západočeský soubor o pár minut později dokázal také vyrovnat z pokutového kopu.

Remízu 1:1 je těžké hodnotit. „Celé utkání čekáme na to, až se dostaneme do vedení, a když se nám to konečně povede, necháme si dát gól. Je to naše hloupost. Jestli to byla penalta? To nevím. Myslím si ale, že ne, je to šílené,“ kroutil hlavou Tecl, který nastoupil s kapitánskou páskou, jeho slova vyšla na klubovém webu slavia.cz.

Slavia měla míč na svých kopačkách v 76 % času. „Plzeň přijela bránit, nic jiného hrát nechtěla. Bohužel je vždy jednodušší ten fotbal bořit než něco aktivně vytvářet. V tomhle jsme to měli náročné. Je ale jedno, kdy ten gól dáme. Pokud se nám nakonec povede dát, tak to musíme prostě udržet, dohrát to daleko zkušeněji,“ pokračoval odchovanec Jihlavy.

Do konce zbývají tři kola. „Musíme prostě uhrát maximum, devět bodů a doufat, že Plzeň v posledních třech kolech ještě nějak zaváhá,“ dodal jednatřicetiletý rodák z Jindřichova Hradce.

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.