Co dál? Kdybych měl prodloužit, tak by to byl finální rok. Kvůli překonání otce ale hrát ligu rozhodně nebudu, říká Kadlec

Co dál? Kdybych měl prodloužit, tak by to byl finální rok. Kvůli překonání otce ale hrát ligu rozhodně nebudu, říká Kadlec

Sedmatřicetiletý stoper Michal Kadlec se ještě nerozhodl, zda bude v Uherském Hradišti pokračovat také v soutěžním ročníku 2022/2023. Zatím to však vypadá, že by mohl...

Gólostroj Václav Jurečka asi zmizí, ale duo exsparťanů - on i Milan Petržela - pravděpodobně na Městském stadionu Miroslava Valenty ukrojí i další společný rok.

'Já nemám nic podepsaného a za Milana mluvit nemůžu, jak je na tom on. Necháváme tomu volný průběh, soustřeďujeme se na závěr sezony," pronesl na stránkách magazínu Gól bývalý zadák Fenerbahce i Leverkusenu.

Sám už v tuto chvíli ví, že jeho maximálním stropem bude červen 2023. "Kdybych měl prodloužit, tak by to byl finální rok. Sám jsem se ještě ani nerozhodl, poradím se s blízkými lidmi a potom s vedením klubu, jak to vidí dál," doplnil na webu gol.cz exreprezentant.

Ten svého otce Miroslava Kadlece trumfnul již v rámci startů za národní tým a věkově by ho mohl překonat také v rámci Fortuna:ligy. Vicemistr Evropy z roku 1996 končil v Brně v osmatřiceti.

"Kvůli tomu ligu hrát rozhodně nebudu. Jde mi o to, aby mě syn Michael viděl hrát v době, kdy už to bude vnímat. Že táta, když jde na stadion, tak jde kopat do balonu. Vloni, když jsem odcházel z domova, tak ještě nevěděl, která bije. Teď už to ví," uzavřel v rámci rozhovoru pro Gól svěřenec Martina Svědíka, jenž v této sezoně odehrál za pohárového finalistu 28 prvoligových duelů s bilancí čtyř žlutých karet.

Levý jednoznačně favorizuje Slovácko: Nedokážu si představit a nevím, jakým způsobem by Sparta měla pohár vyhrát

Zdroj: gol.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.