Z Porta do Lisabonu a česká liga bude mít smůlu? Benfica jedná se Slavií o Musovi a zatím nabízí tuto sumu...

Z Porta do Lisabonu a česká liga bude mít smůlu? Benfica jedná se Slavií o Musovi a zatím nabízí tuto sumu...

Chorvatský forvard Petar Musa (24) už by se do Slavie vůbec vracet nemusel a naopak by mohl zůstat v soutěži, ve které operuje celou tuto sezonu, čili v portugalské Primeira Lize.

Se sešívanými má nyní podle tamního serveru A Bola jednat kvůli nejlepšímu střelci Boavisty Porto o letním přestupu slovutná Benfica Lisabon, která je sedmatřicetinásobným šampionem oné země.

V portugalském tisku zaznělo, že první požadavek Slavie za chorvatského útočníka se vyšplhal na 10 milionů eur, což je necelých 250 milionů korun.

Vedení lisabonských Orlů, které trenérsky vede Nelson Veríssimo, který pracuje s celou řadou útočníků včetně švýcarského reprezentanta Seferoviče, však mělo sumu v rámci licitace snížit na 7 milionů eur, čili přibližně 173 milionů korun.

Na trase Lisabon - Praha se má však dál jednat a výsledek je zatím nejistý - o někdejšího střelce Unionu Berlín totiž mají stát i zájemci z Anglie a Francie.

Ať už to dopadne jakkoliv, Fortuna:ligy už se rodáka ze Záhřebu s minulostí v Liberci i na Žižkově podle všeho týkat nebude. Jeho bilance v české soutěži se tak zastaví na 57 vystoupeních a 18 trefách.

Vydrův konec na Turf Moor? Moc bych se nebál, že mu nepřijdou nabídky, jméno v Anglii má a mít bude, míní Pudil

Zdroj: A Bola