Stará dáma chce loupit v táboře PSG. V Paříži protestovat nebudou, ale podobného názoru je i Inter

Stará dáma chce loupit v táboře PSG. V Paříži protestovat nebudou, ale podobného názoru je i Inter

Další sezóna v italské Serii A se blíží ke svému konci a turínský obr s ní rozhodně spokojený nebude. Nečekané vyřazení v Lize mistrů, ze hry o mistrovský titul, to je vizitka, se kterou se Juventus nechce dlouhodobě smířit. Někdejší vládce Apeninského poloostrova bude v létě posilovat kádr, aby se opět začalo blýskat na lepší časy.

Podle zpráv Tuttosport je seznam posil poměrně široký a na jídelníčku kouče Maxe Allegriho figuruje také argentinský záložník Leandro Paredes. Akvizice PSG nedostává v Paříži příliš herního prostoru, proto se očekává, že ji současný chlebodárce bránit v odchodu nebude.

Sedmadvacetiletý hráč byl některými odborníky na Ligue 1 dokonce označen za nadbytečného. Dvaadvacet odehraných zápasů v tomto ročníku francouzské nejvyšší soutěže a za rok končící smlouva dávají za pravdu spekulacím, že by se o jeho budoucnosti mělo rozhodnout již toto léto.

Italské zdroje zmiňují částku 20 milionů eur, které by nemusely být pro Juventus žádný problém. Podmínkou by ale bylo snížení platu, neboť Paredes si v Parku Princů aktuálně přijde na 7 milionů eur ročně. Gazetta dello Sport ale zmiňuje také Inter Milán, který ukázal silnou touhu tohoto hráče získat. V záloze by jej Nerazzurri chtěli využívat jako alternativu za Marcela Brozoviče.

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Nejhorší návraty posledních let, nad kterými se kroutí hlavou

Zdroj: tuttosport.com / gazzetta.it