Nesmiloval by se ani nad kapitánem. Řepka by si přál na Letné brzký konec u těchto čtyř hráčů...

Nesmiloval by se ani nad kapitánem. Řepka by si přál na Letné brzký konec u těchto čtyř hráčů...

To, jak si dvanáctinásobný český šampion z Generali Česká pojišťovna arény povede v květnovém programu, zatím známo není, protože má všechny čtyři zbývající střety teprve před sebou.

Druhá polovina dubna mu však nevyšla a více se od výběru renomovaného kouče Pavla Vrby čekalo jak na Andrově stadionu se Sigmou (0:2), tak na Letné proti Hradci Králové (1:1).

"Bylo by asi dobrý si zase sednout na prdel a mít trochu pokory a makat," napsal na svém Instagramu po prohře na Hané bývalý letenský kapitán Tomáš Řepka, jehož lze aktuálně hráčsky zastihnout v barvách Sokola Červené Janovice.

Už v průběhu jara se na stejném místě vyjádřil také o tom, kdo všechno by si měl na Spartě balit kufry. Podle posledního vyjádření jde o minimálně čtyřlístek hráčů...

Bývalému stoperovi West Hamu i Fiorentiny momentálně vadí v kádru jak kapitán Bořek Dočkal (33), tak Tomáš Wiesner (24), Ladislav Krejčí starší (29) a Michal Sáček (25).

"Můj názor na hráče už znáte. Viz Dočkal, Wiesner, Krejčí st., Sáček. Heča je dobrej brankář, ale už horší je, kdo před ním hraje," rýpl si do části soupisky osmačtyřicetiletý internacionál.

Ten by se rád v budoucnu živil i jako trenér. Začít však chce od základů a do nejvyšší soutěže se hned nehrne. "Na Spartu jako trenér zatím nemám! Budu muset ještě hodně makat," napsal jednomu z fanoušků na svém IG někdejší stoper Zlína, Baníku i Českých Budějovic.

Rada chápe snahu Trpišovského o Pulkraba: Zná jeho kvality a klasického hroťáka mimo Tecla Slavia nemá

Zdroj: Instagramový účet @tomasrepkacz