Kadeřábek ve své době odmítl AS Řím a nyní tvrdí: Byla to nabídka, kterou bych měl asi přijmout

Kadeřábek ve své době odmítl AS Řím a nyní tvrdí: Byla to nabídka, kterou bych měl asi přijmout

Z třicetiletého exsparťana se pozvolna stává legenda bundesligového klubu TSG Hoffenheim, jehož modrý trikot obléká již sedm sezon v řadě.

Pokud by se však historie psala kapku jinak, vůbec tomu tak být nemuselo a letenský odchovanec s krátkou minulostí ve Viktorii Žižkov mohl svého času nabrat úplně jiný směr...

Po soutěžním ročníku 2017/2018 měl totiž dnes již bývalý český reprezentant konkrétní nabídku z AS Řím a kdyby ji přijal, v jednom dresu se mohl potkat s Patrikem Schickem, jenž v té době ve věčném městě působil.

Nabídka mu přistála na stůl v době, kdy jeho zaměstnavatel z PreZero Areny pro více než 30 tisíc diváků finišoval v bundeslize na bronzové pozici a poprvé v klubové historii postoupil do Ligy mistrů.

“Byla to nabídka, kterou bych měl asi přijmout, protože AS Řím je zvučné jméno," citoval slova zkušeného zadáka instagramový účet @spartanicz.

I jeho nynější celek má však něco do sebe. "Ale troufnu si říct, že tam nemají podmínky na trénování jako v Hoffenheimu. Peněžně bych se ale posunul a byl bych v klubu, který má fanouškovskou základnu úplně někde jinde," připomněla dlouholetá opora aktuálně osmého týmu německé nejvyšší soutěže, který se v sobotu utká před vlastním publikem s Leverkusenem.

Když to řeknu trochu hloupě, jen jsme splnili povinnost. Vyhrát ligu se ale neomrzí nikdy, usmívá se Vaclík

Zdroj: IG účet @spartanicz

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.