Ten Hag popřel zákaz podpisu hráčů z Ajaxu. A došlo i na téma Ronaldo

Ten Hag popřel zákaz podpisu hráčů z Ajaxu. A došlo i na téma Ronaldo

Dopředu oznámený kouč Manchesteru United pro příští sezónu Erik ten Hag sdělil, že neexistuje žádná dohoda s Ajaxem, která by mu bránila v koupích hráčů z jeho už brzy bývalého zaměstnavatele poté, co létě převezme vedení v týmu Rudých ďáblů.

Nizozemský trenér byl vedením klubu z Old Trafford oznámen jako trenér pro příští sezónu v minulém měsíci. A jelikož ten Hag momentálně stále ještě působí v Ajaxu Amsterodam, logicky začala padat jména fotbalistů, která by si mohl kouč vzít do Anglie s sebou. Objevila se tak jména jako obránce Jurrien Timber, útočník Sebastien Haller či křídelník Antony.

A Hag nyní přilil olej do ohně. Na dotaz Voetbal International, zda má dohodu s Ajaxem, že nebude cílit na jejich hráče, odpověděl: „Ne, žádná taková dohoda neexistuje. Mám tady velmi dobré hráče a vůbec to není problém,“ nažhavil dvaapadesátiletý kouč novináře na letní spekulace o přestupech. Zároveň Hag dostal i logickou otázku ohledně budoucnosti Cristiana Ronalda po jeho příchodu na Old Trafford.

„Zatím nejsem v Manchesteru United. Pracuji na Ajaxu,“ sdělil dychtivým novinářům. „To jsou otázky do budoucna. Jsme teď v důležitém souboji o titul,“ naznačil budoucí trenér Manchesteru United, že o případném pokračování Ronalda v týmu Red devils ještě není rozhodnuto a on se musí momentálně soustředit na své stávající angažmá, které by rád zakončil titulem.

Zdroj: 90min.com

Weiss nechtěl slyšet o chuligánech. Bavme se o fotbale, zdůraznil a poslal vzkaz fanouškům