Jednání Baníku s Vrbou měla ztroskotat na financích. Přijít má Hapal

Jednání Baníku s Vrbou měla ztroskotat na financích. Přijít má Hapal

Podle serveru Sport.cz si už fotbalová Ostrava vyhlédla nového trenéra, který mužstvo Baníku převezme po Tomáši Galáskovi, jenž dojíždí sezónu coby hlavní kouč po odvolaném Ondřeji Smetanovi. Má jím být Pavel Hapal.

Baník by se podle Sport.cz rád výrazněji zapojil do bitvy o titul. Na začátku právě končící sezóny se sice zdálo, že by Ostrava mohla promluvit do bitvy o titul už letos, ale postupně začaly jeho výkony na jaře upadat, takže na výkonnostní pokles reagovalo vedení slezského klubu odvoláním hlavního kouče Ondřeje Smetany.

Jak píše Sport.cz, nakonec to nebude Pavel Vrba, kterému se stále nepodařilo vyvést z marastu pražskou Spartu, a který už má s Baníkem z minulosti zkušenosti. V roce 2004 byl Vrba například asistentem Františka Komňackého, pod jehož vedením Baník při své spanilé jízdě ligou oslavil zatím svůj poslední mistrovský titul. Podle dobře informovaných zdrojů Sport.cz však jednání ztroskotala na finančních představách současného kouče Sparty.

Nakonec si tak vedení fotbalové Ostravy vyhlédlo dvaapadesátiletého Pavla Hapala, naposledy kouče slovenské fotbalové reprezentace, u které skončil v říjnu roku 2020.

Zdroj: Sport.cz

Ten Hag popřel zákaz podpisu hráčů z Ajaxu. A došlo i na téma Ronaldo

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.