Jedeme tam vyhrát. Dánský obránce Sparty Højer vůbec nepřipouští, že by letenský klub v Plzni neuspěl

Jedeme tam vyhrát. Dánský obránce Sparty Højer vůbec nepřipouští, že by letenský klub v Plzni neuspěl

Dánský obránce pražské Sparty Casper Højer se pro klubový web celku z Letné rozpovídal o tom, co očekává od zápasu Sparty s Plzní ve Štruncových sadech. A vratil se i ke zrušenému finále MOL CUPu.

„Očekávám těžký zápas. Proti Plzni to bývají kvalitní utkání. A bude to asi zase dobrý zápas. My z něj potřebujeme tři body. Jedeme tam vyhrát,“ nekompromisně prohlásil pro sparťanský web levý obránce.

Ten si i přes špatné postavení svého celku v tabulce vůbec nepřipouští, že by Sparta neuspěla. „Musíme udělat maximum. Víme, že to bude těžké, ale potřebujeme tři body, abychom ještě měli šanci. Ale je jasné, že to bude obtížné,“ věří Højer v teoretický zázrak.

Sedmadvacetiletý bek se mimo to vrátil i ke středečnímu zrušenému finále poháru. „Byla to zvláštní situace. Ten finálový duel jme měli už dlouho v hlavách… Já jsem vlastně ani nevěděl, že prší, protože když přijížděl autobus, nepršelo. A pak, když jsme šli na rozcvičku, najednou byla voda všude. Bylo to zvláštní, ale i tohle se ve fotbale stane. Musíme pokračovat dál,“ má jasno Højer, který též nezapomněl poděkovat fanouškům Sparty, že na zápas, který se nakonec neodehrál dorazili takovou dálku. „Vypadalo to tam jako v bazénu. Bylo to smutné kvůli fanouškům, kteří tam za námi jeli… Moc si toho vážíme, že tam za námi jeli. A pak jsme museli odjet, aniž by se hrálo a aniž bychom si mohli vzít pohár s sebou. Ale tak to je a už na tom nic nezměníme,“ uvedl.

Zdroj: Sparta.cz

Jarošík: Když nedáte gól, tak je těžké vyhrát. Navíc jsme asi přišli o dalšího hráče