Dva Votroci obhlíželi terén v Edenu. Mejdr a Vlkanova by měli brzy měnit klubovou příslušnost

Dva Votroci obhlíželi terén v Edenu. Mejdr a Vlkanova by měli brzy měnit klubovou příslušnost

Překvapení letošní sezóny Hradec Králové umí potrápit i přední celky tuzemské nejvyšší soutěže. V sobotním duelu sice Votroci padli proti Baníku Ostrava, ale v minulých kolech slavili skalp pražské Slavie a remízu se Spartou. Právě sešívaní mají aktuálně zájem hned o dvě tváře z východočeského celku.

Svěřenci kouče Koubka vzbuzují pozornost a v médiích se často spekuluje o letním výprodeji. Vedení Hradce Králové tuto informaci rezolutně popřelo, přesto se zdá, že k několika odchodům by mohlo skutečně dojít. Aktuálně jsou dvě jména spojována s vršovickým klubem a nedělní signály naznačují, že jsou hráči této nové výzvě nakloněni.

V nedělním ligovém zápase Slavie se Slováckem byli v klubovém VIP spatřeni Jan Mejdr s Adamem Vlkanovou. Oba zažívají skvělou sezónu, díky které si řekli o pozornost sešívaných. Veřejnost však netušila, že by mohla být jednání již v tak pokročilé fázi, že si hráči přijdou omrknout terén.

Mejdr v této sezóně prokázal, že je pro Votroky velmi důležitou tváří. Na svém kontě má kromě jedné branky již sedm asistencí. Ještě lepším číslům se pak těší Adam Vlkanova, který posbíral osm gólů a stejný počet asistencí.

Zdroj: instagram.com