Důležité zápasy mám rád, ale ne v Ostravě. Baník je velmi specifický, je to tam vždy řežba, tvrdí Ševčík

Důležité zápasy mám rád, ale ne v Ostravě. Baník je velmi specifický, je to tam vždy řežba, tvrdí Ševčík
OBSAHUJE VIDEO

Petr Ševčík, jenž pomohl skolit Slovácko jednou gólovou asistencí, si vážil jasného triumfu i z toho důvodu, že obhájci titulu z Edenu chybělo hned několik členů základní sestavy...

"Potýkáme se s tím docela často, takže trenéři jsou na tyhle situace připravení a nás už to nerozhodí. Stejně tomu bylo teď. Poradili jsme si s tím úplně v pohodě," ubezpečil fanoušky český reprezentační záložník, jehož slova nabídly stránky slavia.cz.

Bývalý hráč Slovanu Liberec hovořil o velmi důležité výhře, jež byla potřeba k tomu, aby se i nadále držel krok s vedoucí Plzní, která si pochutnala na třetí Spartě. "Dokud máme šanci, tak makáme naplno. Věříme, že Plzeň může ztratit, my ale musíme udělat všechno z naší strany, abychom už neztratili my a udrželi si naději," přidal na slavia.cz svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Již ve středu čeká Mandouse, Kúdelu, Tecla a spol. Baník Ostrava a půjde o další utkání, které bude potřeba přetavit v plný počet bodů. Co vše o nadcházejícím duelu řekl osmadvacetiletý rodák z Jeseníku?

"Mám je rád, ale ne na Baníku. Baník je velmi specifický, je to tam vždy řežba a hraje se nám tam poměrně špatně, je to náročné prostředí. Je to ale úplně jedno, my stále hrajeme o titul a potřebujeme jednoduše tři body," uzavřel nositel třiadvacítky, jenž v minulosti prošel také Opavou a Sigmou.

Zdroj: slavia.cz