Slavia se Spartou, Plzeň s Baníkem, Chelsea-Liverpool, Tottenham-Arsenal, Boleslav-Sigma

Slavia se Spartou, Plzeň s Baníkem, Chelsea-Liverpool, Tottenham-Arsenal, Boleslav-Sigma
TELEVIZNÍ PROGRAM

Fortuna:liga (O2 TV Sport a O2 TV Fotbal) končí dvěma posledními nadstavbovými koly ve středu (19 hodin) a v neděli (17 hodin) – Slavia hraje v Ostravě a doma se Spartou, Viktoria Plzeň v Mladé Boleslavi s Hradcem Králové a doma s Baníkem.  

Končí i první a druhá německá bundesliga (NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4),  nizozemská Eredivisie (Arena Sport 1 a Arena Sport 2),  skotská Premiership (Premier Sport 1) a druhá francouzská liga (NOVA Sport 1)

Předposlední kola se hrají v anglické Premier League (Premier Sport 1 a Premier Sport 2, mj. ), v italské Serii A,  španělské La Lize 1 a La Lize 2 (vše NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4), francouzské Ligue 1 (NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2),  turecké Süperlize (Sport 1 a Sport 2), slovenské Fortuna lize (NOVA Sport 1 a TV Dajto) i v rakouská bundeslize (Arena Sport 1).

Dvěma koly končí i druhá česká liga/F:NL (ČT Sport, resp. ČT 3 – Líšeň-Sparta B ve středu v 17 hodin a Vlašim-Opava v sobotu v 17.30 hodin).

Hrají se i finále Italského poháru (Juventus Turín-Inter Milán ve středu ve 21 hodin, Sport 2) a Anglického poháru (Chelsea-Liverpool v sobotu v 17.45, NOVA Sport 2).

Navíc vysílá UEFA.tv všechny zápasy ME hráček do 17 let v Bosně a Hercegovině a ME hráčů do 17 let v Izraeli.  

ČTVRTEK 12. KVĚTNA 2022

5.35: Moment týdne (souhrn zajímavých fotbalových momentů minulého týdne)  – ČT Sport.  Repríza v 10.05 hodin a v 15.20 hodin.

15.20: Dohráno (zpravodajství ze 4. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. 

18.55 (výkop 19.00): Real Sociedad San Sebastián – FC Cádiz (utkání 36. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

19.55 (výkop 20.00): Rayo Vallecano – FC Villarreal (utkání 36. kola španělské La Ligy) –NOVA Sport 4. 

20.20: SK Interobal Plzeň – FK Chrudim (čtvrté finálové utkání play off první české futsalové ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.50 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Tottenham Hotspur – FC Arsenal (dohrávané utkání 22. kola Premier League) – Premier Sport 1.

21.25 (výkop 21.30): Real Madrid – UD Levante (utkání 36. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

 

PÁTEK 13. KVĚTNA 2022

13.05: Moment týdne (souhrn zajímavých fotbalových momentů minulého týdne)  – ČT Sport. 

16.50 (výkop 17.00):  FK Mladá Boleslav – Sigma Olomouc (odvetné finálové utkání nadstavbové skupiny o 7. až 10. místo v české Fortuna:lize) – streaming O2 TV Fotbal. 

19.40 (výkop 20.00): MFK Zemplín Michalovce    MFK Tatran Liptovský Mikuláš (utkání předposledního, 9. kola  nadstavbové části slovenské Fortuna ligy, skupiny o udržení) – NOVA Sport 1. 

20.40 (výkop 20.45): FC Luton – FC Huddersfield Town (první úvodní semifinálové utkání play off druhé anglické ligy/Championship)  – Premier Sport 1, Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastián B  – UD Almería (utkání 40. kola druhé španělské ligy/La Liga 2)  – NOVA Sport 3.

 

SOBOTA 14. KVĚTNA 2022

13.10 (výkop 13.15): Celtic Glasgow – FC Motherwell (utkání posledního, 38. kola skotské Premiership, skupiny o titul) – Premier Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg (utkání posledního, 34. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3. NOVA Sport 4 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg  – Bayern Mnichov (utkání posledního, 34. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4. 

15.55 (výkop 16.00):  FC Sheffield United – FC Nottingham Forest (druhé úvodní semifinálové utkání play off druhé anglické ligy/Championship)  – Premier Sport 1, Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.15 hodin.

17.15 (výkop 17.45): FC Chelsea – FC Liverpool (finálové utkání Anglického poháru/FA Cup v londýnském Wembley) – NOVA Sport 2.

17.20 (výkop 17.30): FC Sellier a Bellot Vlašim    Slezský FC Opava (utkání posledního, 30. kola druhé české ligy/F:NL) – ČT 3. ČT Sport záznam ve 23.20 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Udinese Calcio – Spezia Calcio (utkání předposledního, 37. kola italské Serie A) – NOVA Sport 3.

17.55 (výkop 18.00): Hellas Verona – FC Turín (utkání předposledního, 37. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4. NOVA Sport 3 záznam ve 24.00 hodin.

17.50 (výkop 18.00): Fastav Zlín – FK Jablonec (utkání posledního, 5. kola nadstavbové skupiny o 11. až 16. místo v české Fortuna:lize) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): FK Teplice – FK Pardubice a Bohemians Praha 1905 – MFK Karviná (utkání posledního, 5. kola nadstavbové skupiny o 11. až 16. místo v české Fortuna:lize) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 20.15. resp. 22.15 hodin.

18.55 (výkop 19.00): FC Paris –  Grenoble Foot 38 (utkání posledního, 38. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AS Řím – FC Venezia/Benátky (utkání předposledního, 37.

kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Mansfield Town  – FC Northampton Town (první úvodní semifinálové utkání play off čtvrté anglické ligy/League Two)  – Premier Sport 1, Arena Sport 1. 

20.55 (výkop 21.00): Vybrané utkání předposledního, 37. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Vybrané utkání předposledního, 37. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

 

NEDĚLE 15. KVĚTNA 2022

8.35: Moment týdne (souhrn zajímavých fotbalových momentů minulého týdne)  – ČT Sport. 

12.25 (výkop 12.30): FC Boloňa  – US Sassuolo Calcio (utkání předposledního, 37. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

12.55 (výkop 13.00): Tottenham Hotspur – FC Burnley (utkání předposledního, 37. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam v 17.00 hodin.

14.30: Vitesse Arnhem – Ajax Amsterdam (utkání posledního, 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

14.30: PEC Zwolle – PSV Eindhoven (utkání posledního, 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): FC West Ham United  – Manchester City (utkání předposledního, 37. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam v 19.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Aston Villa – FC Crystal Palace (utkání předposledního, 37. kola Premier League) – Premier Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): SSC Neapol  – CFC Janov (utkání předposledního, 37. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4. 

15.25 (výkop 15.30): Vybrané utkání posledního, 34. kola druhé německé bundesligy – NOVA Sport 3. 

16.15 (výkop 17.00): Slavia Praha – Sparta Praha (utkání posledního, 5. kola nadstavbové skupiny o 1. až 6. místo v české Fortuna:lize) –  O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 hodin a v pondělí ve 21.30 hodin. O2 TV Sport záznam v pondělí v 9.00 hodin.

16.30 (záznam, výkop 14.30): Feyenoord Rotterdam – FC Twente Enschede (utkání posledního, 34. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2.

16.50 (výkop 17.00): Viktoria Plzeň – Baník Ostrava (utkání posledního, 5. kola nadstavbové skupiny o 1. až 6. místo v české Fortuna:lize) –  O2 TV Sport. O2 TV Fotbal záznam v pondělí v 16.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): 1. FC Slovácko – FC Hradec Králové (utkání posledního, 5. kola nadstavbové skupiny o 1. až 6. místo v české Fortuna:lize) –  streaming O2 TV Fotbal. 

17.00: SK Rapid Vídeň – FC Red Bull Salcburk (utkání předposledního, 31. kola rakouské bundesligy, skupiny o titul) – Arena Sport 1. 

17.25 (výkop 17.30): FC Everton  – FC Brentford (utkání předposledního, 37. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam ve 21.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): AC Milán – Atalanta Bergamo (utkání předposledního, 37. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4. 

18.25 (výkop 18.30): FC Cádiz  – Real Madrid (utkání předposledního, 37. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

19.00 (záznam, výkop 15.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Norwich City (utkání předposledního, 37. kola Premier League) – Premier Sport 2.

19.00:  Vybrané utkání předposledního, 37. kola turecké Süperligy – Sport 1. Sport 2 záznam ve 22.30 hodin.

19.30 (výkop 20.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda    MFK Ružomberok (utkání předposledního, 9. kola nadstavbové části slovenské Fortuna ligy, skupiny o titul)   slovenská TV Dajto.

19.50 (výkop 19.30): FC Atlanta United –  New England Revolution (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

20.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání posledního, 5. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)    O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.30 (záznam, výkop 18.30): FC Getafe  – FC Barcelona (utkání předposledního, 37. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3. 

20.40 (výkop 20.45): Cagliari Calcio – Inter Milán (utkání předposedlního, 37. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

22.00: Dohráno (zpravodajství z posledního, 5. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. 

21.30 (záznam, výkop 19.00):  Vybrané utkání předposledního, 37. kola turecké Süperligy – Sport 1. 

22.05 (výkop 22.00): FC Seattle Sounders  – FC Minnesota United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

22.15 (záznam, výkop 18.30): Atlético Madrid  – FC Sevilla (utkání předposledního, 37. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3. 

 

PONDĚLÍ 16. KVĚTNA 2022

8.35: Dohráno (zpravodajství z posledního, 5. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. 

11.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih středečních utkání předposledního, 4. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – O2 TV Fotbal. 

11.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání posledního, 5. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – O2 TV Fotbal. 

18.25 (výkop 18.30): UC Sampdoria Janov – ACF Fiorentina (utkání předposledního, 37. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

19.00: Upoutávka na středeční finále Evropské ligy Eintracht Frankfurt nad Mohanem – FC Glasgow Rangers  – Sport 1. Sport 2 repríza ve 23.00 hodin.

19.30 (záznam, výkop v neděli v 19.00):  Vybrané utkání předposledního, 37. kola turecké Süperligy – Sport 1. Sport 2 repríza ve 22.30 hodin.

20.00: Tiki-Taka 34 (talk show po posledním, 5. kole nadstavbové části české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – SS Lazio Řím (utkání předposledního, 37. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Huddersfield Town – FC Luton (první odvetné  semifinálové utkání play off druhé anglické ligy/Championship)  – Premier Sport 1, Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Newcastle United  – FC Arsenal (utkání předposledního, 37. kola Premier League) – Premier Sport 2. 

21.30 (záznam, výkop v neděli v 19.00):  Vybrané utkání předposledního, 37. kola turecké Süperligy – Sport 1. 

Vrba vytržený z kořenů a bez hnojiva na Letné uschl. Zastaví Plzeň 70letý potetovanec s kérkou „Viktoria“?

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.