Boleslav s Hoftychem prý bude příští rok opět nahoře. V první pětce prý nahradí buď Slovácko, nebo Baník

Boleslav s Hoftychem prý bude příští rok opět nahoře. V první pětce prý nahradí buď Slovácko, nebo Baník

Mladá Boleslav směřuje ke konečné sedmé pozici. Dvojzápas s Olomoucí má totiž rozehrán více než dobře, o čemž svědčí těsné vyloupení Androva stadionu a v páteční odvetě v Lokotrans aréně tak bude mírným favoritem.

Expert Petr Švancara věští, že Suchý, Karafiát, Ladra, Matějovský, Skalák, Ewerton či Śkoda by mohli v příští sezoně opět vpadnout do ligové top šestky...

"Ve prostřední skupině Mladá Boleslav vyhrála v Českých Budějovicích, teď v Olomouci. Byla to pro ni zvláštní sezona, taková rozeklaná," uvedl na portálu aktualne.cz čtyřiačtyřicetiletý odborník.

"Ač nehrála kolikrát špatně, neměla pod trenérem Jarolímem výsledky, dostávala spoustu gólů. Přišel nový trenér a uchopil dobře příležitost mužstvo oživit," všiml si někdejší forvard Interu Bratislava.

V hlavním přestupovém okně čeká i další přísun "odpadlíků" z hlavního města, jimž se nepodaří prorazit v kádrech slavných "S".

"Podle mého v létě mužstvo vhodně doplní i nechtěnými hráči z pražských klubů. Boleslav je ekonomicky silná, vedení dá Hofťovi prostor pro práci a bude příští rok hrát opět hodně nahoře," přidal na aktualne.cz člen Klubu ligových legend.

A nebál se ani konkrétního tipu, jimž ovšem musel rozesmutnit fandy v Uherském Hradišti, respektive v Ostravě. "Odhaduju, že nahradí někoho v první pětce z dvojice Slovácko-Baník," zavěštil si serverem aktualne.cz citovaný brněnský patriot.

Slavia v Ostravě a se Spartou, Plzeň v Boleslavi s Hradcem a s Baníkem, Chelsea-Liverpool, Juve-Inter

Zdroj: aktualne.cz